1 Ay Boyunca PC'den uzak kalmak

1yıl beklediysen 1 ayda beklersin :) ben yeni aldığım bilgisayarı 1.5 ay kullanamayıp sadece hafta sonu kullanabiliyorum yoğunluktan

Yav PC ne ki bu kadar duygusal bağım olsun? Soyle konuları acanları gorunce, ister istemez kendimi sorguluyorum. Bende mi sorun var diye.

Bir teknolojik alete bu kadar bağlanmayın. Sadece PC için demiyorum. Adam canından çok arabasını seviyor mesela. 1 hafta bakıma gidecek, nerelere giderim, ne yaparım ben moduna giriyor :) Yarın bir çok şeye zaman bulamayacağınız dönemler gelecek. Olmazsa olmaz olmayan bir şey için bu kadar arabesk düşünmeyin kısacası.

Yav PC ne ki bu kadar duygusal bağım olsun? Soyle konuları acanları gorunce, ister istemez kendimi sorguluyorum. Bende mi sorun var diye.

Bir teknolojik alete bu kadar bağlanmayın. Sadece PC için demiyorum. Adam canından çok arabasını seviyor mesela. 1 hafta bakıma gidecek, nerelere giderim, ne yaparım ben moduna giriyor :) Yarın bir çok şeye zaman bulamayacağınız dönemler gelecek. Olmazsa olmaz olmayan bir şey için bu kadar arabesk düşünmeyin kısacası.
İnsanın elinde olmayınca çok istiyor, sahip olunca sizin gibi sıkılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı