1 ay kala LGS çalışılır mı?

huguns87

Yoctopat
Daha fazla  
Ben 8. sınıfın başından beri yatıyorum. Çok fazla çalışmadım çalıştığım günler bir elin parmağını geçmez. Lakin denemelerde gayet güzel başarı gösteriyorum. Hiçbir konu eksiğim bulunmamakla beraber denemelerde 450+ puan alıyorum genellikle. Hedefim LGS'de %2.5'luk dilime girebilmek.(genellikle %4-%3.5'luk dilimdeyim şu anki denemelere göre) peki ne yaparsam 1 ay içerisinde başarımı arttırabilirim? Ya da arttırabilir miyim? Siz ne önerirsiniz?)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka cidden denemelerde 450+ alıyorsan son aylarında çok fazla deneme çöz yayınlar satıyor toplu 10'lu falan elbet bilirsin onları çöz yapamadığın soruların analizini yap ve konu çalış onlara ağırlıklı.

Konu eksiğin yok ne güzel. Her gün deneme çöz ve analizini yap yanlışlarına bak artışı görürsün.

Ben 8. sınıfın başından beri yatıyorum. Çok fazla çalışmadım çalıştığım günler bir elin parmağını geçmez. Lakin denemelerde gayet güzel başarı gösteriyorum. Hiçbir konu eksiğim bulunmamakla beraber denemelerde 450+ puan alıyorum genellikle. Hedefim LGS'de %2.5'luk dilime girebilmek.(genellikle %4-%3.5'luk dilimdeyim şu anki denemelere göre) peki ne yaparsam 1 ay içerisinde başarımı arttırabilirim? Ya da arttırabilir miyim? Siz ne önerirsiniz?)

Arttırırsın günde 500 soru verimsiz çözüp 240 puan alanda var. Benim Ark çalışmadan 350 aldı. Yanlışlarına bakarak net artışı sağlarsın.

Gitmek istediğin okula puanın yetiyorsa acayip çalışmana gerek yok bence. Eksiğini öğrenip yükseltebilirsin.

Geri
Yukarı