1 Ay kullanılmış ürün iade edilir mi?

Teşekkür ederim bakarım olmazsa satışa koyarım bir yerde. Bir de bu dalga geçenlere küfür etmek veya bir şey söylemek yasak mı?

Evet yasak. Dalga geçmeleri normal çünkü herhangi bir ürünü satın alırken mesafeli satış sözleşmesini okuyup anlayıp one göre de sipariş vermelisiniz yani bu konunun şu anda açılmış olması çok saçma. Dalga geçenleri haklı buluyorum.

Sen nasıl 500 mesaj oldun anlamadım. Nasıl bu kadar yazım yanlışına dayanabildin? Küfrün yasak olup olmadığın soruyorsun bir de. Bir çocuk vardı resmen davalık oluyordu küfür ettiği için. İstersen et.

İtopya değil Amazon olsa olurdu belki.
Şahsen ben ROG RTX 2060 Super ekran kartımı 2 ay kullandıktan sonra fanda oluşan bir sıkıntı yüzünden iade ettim.

Ürün kusurlu gelmiş sana normal değil mi ütopya da kabul ederdi bence böyle bir sıkıntıyı, onların mağazasından aldığınız bir ekran kartında olsaydı.

Ben de 1.5 yıl kullanayım iade edeyim. Var mı öyle dünya?
Olur buyrun kargo verin size yenisini yollayalım. En kötü ihtimal 2 gün içinde ekibimiz yardımcı olacak.
images.png

Aslında konuyu uzatmayıp her mesaja cevap vermesen bu konu da bu kadar uzamayacak. Kabul et, sorduğun soru aslında sorulmaması gereken bir soru. Tüketici olarak haklarımızı takip ediyorsak ki sende ediyorsundur 15. günden itibaren iade hakkımızın olmadığını gayet iyi biliyorsundur.

Geri
Yukarı