1 ayda eşit ağırlık biter mi?

Alirslan

Decapat
Daha fazla  
Ben sayısal öğrencisiyim. İstediğim bölüm sayısalda ama kazanacağımdan pek emin değilim. Normalde tam EA öğrencisiyim, rahat derece yaparım okuldaki hocam sen 1 ayda EA'yı bitirirsin dedi. Eğer Mayıs'a kadar sayısalda iyi netlere çıkamazsam EA'dan girmeyi düşünüyorum. ALınabilecek bir risk mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son kararınız gireceğiniz ve istediğiniz bölüme göre olsun. Kararı şimdi istediğin bölüme göre vermen daha mantıklı mayısa bırakıp son bir ayda halletmeye çalışma bence

Eşit ağırlık öğrencisi değildim ama az çok sistemi biliyorum. Olmaz deyip hevesini kırmak istemiyorum ama ezberlemen gereken çok fazla şey var. Hedefini kesinlikle düşük tutmalısın. Temelinin düzeyine göre hedefine ulaşma süren de değişir. Daha çok bilgi verirsen yardımcı olmak isterim.

1 değil de 2-2.5 ayda bitirirsin. Edebiyattaki yazar-eser olayı çok yoruyor insanı. Edebiyatı hariç tutsan 1 ayda biter

Ben sayısal öğrencisiyim. İstediğim bölüm sayısalda ama kazanacağımdan pek emin değilim. Normalde tam EA öğrencisiyim, rahat derece yaparım okuldaki hocam sen 1 ayda EA'yı bitirirsin dedi. Eğer mayıs'a kadar sayısalda iyi netlere çıkamazsam EA'dan girmeyi düşünüyorum. Alınabilecek bir risk mi?

Bizim okulda bir öğrenci sayısal okuyormuş feni yapamayınca Türkçe yapmış eşit ağırlıkta derece yapmış bence her şey mümkün.

Eşit ağırlıkta zamanını alacak şey edebiyat. Bir ayda biteceğini sanmıyorum ki daha yanında Tarih ve Coğrafya’da olacak. En iyisi istediğiniz bölüme karar verip o şekilde yol almak. Kolaylıklar dilerim.

Geri
Yukarı