TYT'de 60 net yapmak için geç mi?

1 ay adamakıllı çalışırsan 75 nete de çıkarsın TYT de net artırmak AYT oranla çok daha kolay fakat bu 1 ayda 3 -4 saat çalışarak değil 8 -9 gerekirse 10 saat çalışırak olur bu.

TYT'de 45 net yapmak istiyorum. Hedefim 2 yıllık elektrik sizce nasıl ilerlemeliyim? 1 ayda 60 netleri görebilir miyim?
Hocam matematik için temeliniz yoksa önce temel dediğimiz (tytnin ilk 12 konusunu) hızlı bi şekilde ama sağlam bi şekilde halletmeniz lazım zaten sonra yapamıyorum dediğiniz çoğu soruyu yapmaya başlarsınız matematik adına..

1 ay adamakıllı çalışırsan 75 nete de çıkarsın TYT de net artırmak AYT oranla çok daha kolay fakat bu 1 ayda 3 -4 saat çalışarak değil 8 -9 gerekirse 10 saat çalışırak olur bu.
Dostum asıl tam tersi AYT tamamen bilgi olduğu için konuyu bildiğin sürece soruyu çözersin. TYT'de net arttırmak daha zor.

Dostum asıl tam tersi AYT tamamen bilgi olduğu için konuyu bildiğin sürece soruyu çözersin. TYT'de net arttırmak daha zor.

12. sınıf sayısalım fakat hiç düşündüğün gibi değil şu an TYT netim 90 100 arası gidip geliyor fakat AYT netim henüz 45 50 arasında bunun sebebi de konuları ne kadar bitirirsen bitir AYT de net artırmak daha zordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı