1 aydır gelmeyen Papara Gray Card

gutibey

Picopat
Yer
Almería, İspanya
Merhaba, 14 Aralık 2022 tarihinde Papara gray Card istettim ve ertesi günü kart basılıp yola çıktı. İki gün geçtikten sonra AGT Kurye'nin eline ulaştı (maalesef). Normalde sitede 29 Aralık'ta gelmesi gerektiği yazıyordu fakat neredeyse her gün çağrı merkezini aramama rağmen talep oluşturduk deyip geçiştiriyorlar ve 1 aydır kartım gelmedi. Sizce ne yapmalıyım, sitede şikayet kısmına girip onayla dediğimde error veriyor, siteleri bile ayrı bir rezalet.

Merhaba, 14 Aralık 2022 tarihinde Papara gray Card istettim ve ertesi günü kart basılıp yola çıktı. İki gün geçtikten sonra AGT Kurye'nin eline ulaştı (maalesef). Normalde sitede 29 Aralık'ta gelmesi gerektiği yazıyordu fakat neredeyse her gün çağrı merkezini aramama rağmen talep oluşturduk deyip geçiştiriyorlar ve 1 aydır kartım gelmedi. Sizce ne yapmalıyım, sitede şikayet kısmına girip onayla dediğimde error veriyor, siteleri bile ayrı bir rezalet.
Paparayı ara konum atsın ben gelicem de ben dedim 3 gün sonra getirdiler kartı.

Papara'yı ara konum atsın ben geleyeceğim de ben dedim 3 gün sonra getirdiler kartı.

Hocam Papara'yı da aradım fakat adamlar sadece talep oluşturuyor ve AGT şubesini aradığımda acente olarak çalıştıklarını söylediler, belli bir yerleri yokmuş yani.

Anlamadım herkes gelmiyor diyor bu kartlar için bana 1-2 haftada geldi.

AGT Kurye ile geldiği zaman cehennemi yaşıyorsunuz hocam.

Anlamıyorum ama sanırım AGT ile sadece ben sorun yaşamıyorum. Benim Papara kartım teslim tarihinden erken gelmişti.

Geri
Yukarı