1 aylık Boosteroid deneyimim

Bana olmadı. Kendim hiç satın almadım. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Sosyal'de 2-3 kez konusunun açıldığını gördüm. Ayrıca kendi arkadaşımda kullanıyor. Ondada bazen bu problem yaşanıyor.
1.5 - 2 aydır kullanıyorum AC oddysey, bf 2042, witcher 3 vs. hiçbir oyunda daha bekleme yaşamadım.

O zaman bir fikrim yok. Belki oynanan oyuna görede değişiyor olabilir. Düşük sistem gereksinimi, yüksek sistem gereksinimi, vs.
O konu da sana katılabilirim. Saydığım oyunlarda hiç bir takılma görüntü kaybı olmuyor. Ancak Dying Light oynarken bağlantı sorunları yaşatıyor. Görüntü bulanıklaşıyor. Oyun etkiliyor olabilir belki de.

Bana olmadı. Kendim hiç satın almadım. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Sosyal'de 2-3 kez konusunun açıldığını gördüm. Ayrıca kendi arkadaşımda kullanıyor. Ondada bazen bu problem yaşanıyor.

Ben bir ara bilgisayarımdaki sıkıntı sebebiyle streaming servislerini bolca kullandığım için bu sorunları bolca gördüm :D ama GeForce NOW'ın en güzel özelliği inanılmaz stabil çalışması. Fakat aşırı sıra bekliyordum. Hele akşamları 300 kişi falan sıra bekliyorduk premium iken düşünün. GeForce NOW'ın sosyal medyası bu şikayetlerle doludur aslında. Biraz geçmişe bakarsanız görebilirsiniz.

Geri
Yukarı