Yaklaşık 1 haftalık boosteroid deneyimim

Hocam 2 sorum olacaktı. Mobil platform için var mı?
25Mbps yeter mi cp 2077 için?
Gamepadde titreşim yapıyor mu?

Kusura bakmayın şimdi gördüm cevaplayayım mobil platform var evet Google Play Store da uygulaması bulunuyor App Store hakkında bilgim yok maalasef 25'in yeteceğini düşünüyorum bazen denemıstım Kablonet'in saçma sapan bir sistemi var onu kullanıyorum akşam 7'den sonra 25e iniyor ve oynatıyordu üzceğini sanmıyorum ve evet gamepadde tıtresım yapıyor.

Online olarak Fortnite denedim bir onda da bir sorun yoktu.

İnternet hızına servelerin yoğunluna bağlı biraz da o

Leş gibi gecikme var. Bariz hissediliyor. Speedtest ping sonuçlarım 6-7 olsa dahi boosteroid 60 aşağısını göremiyor. Fiyatı zaten en büyük eksisi. Bence alınmaz. Türkiye sunucuları açılır umarım.

Leş gibi gecikme var. Bariz hissediliyor. Speedtest ping sonuçlarım 6-7 olsa dahi boosteroid 60 aşağısını göremiyor. Fiyatı zaten en büyük eksisi. Bence alınmaz. Türkiye sunucuları açılır umarım.
Ben öyle çok çok büyük bir gecikmeye rastlamadım arada tabiki laglar vs oluyor gfndede yaşamıştım zaten

Hangi tarayıcıdan oynadığın da onu etkiliyor. Diğer tarayıcılarla da test et gecikme var mı bak. Bende Chrome'da çok lag var ama Opera'da hiç yok mesela.

Hangi tarayıcıdan oynadığın da onu etkiliyor. Diğer tarayıcılarla da test et gecikme var mı bak. Bende Chrome'da çok lag var ama Opera'da hiç yok mesela.
Xcloud'da tarayıcıdan girdiğinde lag fazla iken, uygulamadan girdiğinde lag çok düşük hissettiriyordu. Ancak uygulamada tarayıcıya göre daha fazla görüntü kaybı yaşıyordum. Boosteroid'de de aynı durum varsa iyi olur.

Ödeme yöntemini ne ile yapıyoruz Türkiye de yardımcı olur musunuz?

Bayağı geçti ama cevaplayayım ben o zaman Tosla kullanıyordum ve 185 lira mi ne odemistim o zaman dolar bu kadar yüksek değildi şöyle bir şey var mesela 200 liraysa servisin hizmeti sanırım banka ile alakalı 10 lira fazla çekiyor ya da kur farklı hiçbir fikrim yok o konuda haberiniz olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Geri
Yukarı