1. Dönem Ortalamanız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
10. sınıf için çok iyi özellikle matematikte polinomlar varken.
Kişiden kişiye değişen bir şey. Polinom dediğiniz şeyin ilkokul 4 işlemi ile yapılamayan bir şeyi yok. En azından üniversite sınavında. Asıl korkmanız gereken matematiğin en önemli konusu olan fonksiyonlar. O kaçıncı sınıfta bilmiyorum. Polinomlar da fonksiyondur bu arada.
Bence polinomlar, fonksiyonlar sorun değil de permütasyon, kombinasyon ve olasılık sıkıntılı konular.

Profilinde yaş bilgisi olmayan herkes lise yada ortaokullu çıktı. Bu yüzden forumda bu tiplerle muhatap olmaktan kaçınıyorum.

19 yaşında biri olarak liselilerden çok büyüksünüz. Tebrik ediyorum sizi. Çok güzel aşağıladınız. Ödülünüz elinize ulaştı mı?

Benim de sevmediğim, "formüllerini" bilmediğim/bilmeyeceğim konulardır. Olasılık kabul de diğerleri boş geliyor.

19 yaşında biri olarak liselilerden çok büyüksünüz. Tebrik ediyorum sizi. Çok güzel aşağıladınız. Ödülünüz elinize ulaştı mı?

Tetiklendiniz sanırım. Ben kimseyi aşağılamadım. Sizin aşağılık sendromunuz var. Yaptığım yorumlara saldırıp hakaret eden kullanıcıların profillerini ve yorumlarını incelediğimde genelde yaş bilgileri olmuyor. Sizin gibi 12-17 arasındaki ergenlerin atarlı halleri ile uğraşmak çekilecek çile değil. Lise öğretmenlerine sabır dilerim.

Tetiklendiniz sanırım. Ben kimseyi aşağılamadım. Sizin aşağılık sendromunuz var. Yaptığım yorumlara saldırıp hakaret eden kullanıcıların profillerini ve yorumlarını incelediğimde genelde yaş bilgileri olmuyor. Sizin gibi 12-17 arasındaki ergenlerin atarlı halleri ile uğraşmak çekilecek çile değil. Lise öğretmenlerine sabır dilerim.
Herkesin ergenliğini kendinizinki gibi sanmayın lütfen.

Sizin bu halleriniz daha beter bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı