1.dönem okul notlarını 2.dönem kullanmak

Proje ödevi 'Birinci dönem' olarak geçmiyor mu? Ben de tamamlamak üzereyim hatta hocaya mesaj gönderdim fakat ikinci dönem sınavlarına girmeyi düşünmüyorum. İkinci dönem sınavlarına girmez isem sanırım kalıcam dersten.
Benim proje ödevim 2. dönem içindi. Sizinki hangi dönem içindi?

Benim proje ödevim 2. dönem içindi. Sizinki hangi dönem içindi?

Hocam benimki de 2. dönem şimdi başladım da 2. dönem sınavına girmeyeceğim yapmam gerekir mi? Öğle olduğunda bir hocaya sorarım.

Hocam benimki de 2. dönem şimdi başladım da 2. dönem sınavına girmeyeceğim yapmam gerekir mi? Öğle olduğunda bir hocaya sorarım.
Hocam bence de sorun hocanıza çünkü benim de kimya ödevim var ve yapmalı mıyım yapmamalı mıyım diye sordum hocaya. Şimdi cevap bekliyorum. :D

Birinci veya ikinci dönem olduğuna emin değilim çünkü ikinci dönemde, birinci dönem sınavlarını yaptıktan sonra aldım projeyi. Hocaya mesaj attım, birinci dönem olarak girecektir umarım.
Birinci dönem bitti hocam. Birinci dönem hesabı kapandı. Karneler basıldı bile. Sizin projeniz büyük olasılıkla 2. dönem için. Siz yine de sorun bence.

Hocam bence de sorun hocanıza çünkü benim de kimya ödevim var ve yapmalı mıyım yapmamalı mıyım diye sordum hocaya. Şimdi cevap bekliyorum. :D

Lütfen şu milli eğitim bakanını değiştirsinler bu ne biçim şey ya, benim işime geliyor ama bir işe yaramıyor bir de hala okullar 2 Temmuza kadar diyorlar o sıcağın altında ders yapabilen harbi adamdır, bekleyin bir yazıyı daha atayım.

Dosya Ekleri

• E2D1BFC3-7157-47AB-AA40-22CD09731508.jpeg
    E2D1BFC3-7157-47AB-AA40-22CD09731508.jpeg
    154,7 KB · Görüntüleme: 36

Tamam hocam ben de öğle olduğunda yazarım 🙂

Geri
Yukarı