1 dolar 30 TL oldu

Bu arada malum kesimin umurunda olduğunu sanmıyorum neden derseniz adamların zaten zenginleri paralarını dolarda tutuyor fakirleri de zaten yardımla veya çoluğunu çocuğunu memuriyete oraya buraya aldırarak ayakta kalıyor. Yani olan yine malum olmayan kesimlere oluyor aslında. O yüzden ülkemizde ekonomik sıkıntıların politik bir karşılığı olacağını sananlar çok yanılıyor. Oy verenler vermeye vermeyenler vermemeye devam edecek yakın gelecekte bunun aksinin olacağını düşünmek Türkiye'yi tanımamaktır.

Benim banka 30.5870 gösteriyor satış fiyatını Dözviz bürolarında biraz daha aşşağı ola bilir ama 30,01 asla bulamıyacağınız fiyat o fiyattan sadece bankalar alabilir.

Bu arada malum kesimin umurunda olduğunu sanmıyorum neden derseniz adamların zaten zenginleri paralarını dolarda tutuyor fakirleri de zaten yardımla veya çoluğunu çocuğunu memuriyete oraya buraya aldırarak ayakta kalıyor. Yani olan yine malum olmayan kesimlere oluyor aslında. O yüzden ülkemizde ekonomik sıkıntıların politik bir karşılığı olacağını sananlar çok yanılıyor. Oy verenler vermeye vermeyenler vermemeye devam edecek yakın gelecekte bunun aksinin olacağını düşünmek Türkiye'yi tanımamaktır.

İsterse dolar 1 milyon TL olsun yine verirler o kadar çok haklısınki anlatamam.

Günyüzü görmesin iki yakası bir araya gelmesin o emeklilerin, son yıllarını açlık sefalet üzüntü içinde geçsin, rabbim cennetinede almasın Türkiye'yi helak ettikleri için 🤲

Amin vermeyenler hariç amin.

İsterse dolar 1 milyon TL olsun yine verirler o kadar çok haklısınki anlatamam.

Amin vermeyenler hariç amin.

Öyle hocam ideolojik kutuplaşma da işin içinde olunca seçim konusunda yapacak bir şey yok kimseye zorla oy verdiremezsin. Sürekli idareye muhalif görünen kitlenin de bir çözüm önerisi sunamadığı, insanları kendilerine inandıramadıkları da kabak gibi ortada. O yüzden ben olaya kimin başaracağı noktasından bakmıyorum bu ülke hepimizin, inşallah ekonomiyi becerip düzeltebilirler de (umudun var mı dersen yok tabi ki) ülke daha fazla zarar görmez demek ve buna dua etmekten başka diyecek bir şey yok. Sen ben vatandaş olarak şikayet etsek ne olacak, güya alternatif olarak gördüğümüz muhalefetin hali ortada. Çil yavrusu gibi dağıldılar hani olay Türkiye'ydi kimsenin derdi ülke falan değil herkesin kendi koltuğunu koruma ya da kendine yağlı bir koltuk kapma dışında bir derdi yok.

Öyle hocam ideolojik kutuplaşma da işin içinde olunca seçim konusunda yapacak bir şey yok kimseye zorla oy verdiremezsin. Sürekli idareye muhalif görünen kitlenin de bir çözüm önerisi sunamadığı, insanları kendilerine inandıramadıkları da kabak gibi ortada. O yüzden ben olaya kimin başaracağı noktasından bakmıyorum bu ülke hepimizin, inşallah ekonomiyi becerip düzeltebilirler de (umudun var mı dersen yok tabii ki) ülke daha fazla zarar görmez demek ve buna dua etmekten başka diyecek bir şey yok. Sen ben vatandaş olarak şikayet etsek ne olacak, güya alternatif olarak gördüğümüz muhalefetin hali ortada. Çil yavrusu gibi dağıldılar hani olay Türkiye'ydi kimsenin derdi ülke falan değil herkesin kendi koltuğunu koruma ya da kendine yağlı bir koltuk kapma dışında bir derdi yok.

Onların derdi koltukta kalıp para kaldırıp mis gibi yaşamak bizim derdimiz ise atamızın emanet ettiği ülkeye sahip çıkmak aradaki fark bu.

Geri
Yukarı