1. Dünya Savaşı Temalı Film Tavsiyesi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Bugün PC'ye Battlefield 1 yüklenirken oyunun giriş kısmını izlemek istedim, PintiPanda'dan baktım ilk kısımlara biraz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videonun 2:06. dakikasında bir filmin ismini söylüyor sanırım. Tam anlayamıyorum söylediği şeyi. Hangi filmin adını söylüyor?
Bu arada film tavsiyelerinizi de bekliyorum, Battlefield 1'i bitirdikten sonra izlerim çoğunu muhtemelen.

Bugün PC'ye Battlefield 1 yüklenirken oyunun giriş kısmını izlemek istedim, Pintipanda'dan baktım ilk kısımlara biraz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videonun 2:06. dakikasında bir filmin ismini söylüyor sanırım. Tam anlayamıyorum söylediği şeyi. Hangi filmin adını söylüyor?
Bu arada film tavsiyelerinizi de bekliyorum, Battlefield 1'i bitirdikten sonra izlerim çoğunu muhtemelen.

O bir film değil oyun. Valiant hearts, birinci dünya savaşını konu alan grafikleri pek iyi olmayan bir oyun. Yani benim anladığım bu.

O bir film değil oyun. Valiant hearts, birinci dünya savaşını konu alan grafikleri pek iyi olmayan bir oyun. Yani benim anladığım bu.
Evet hocam oymuş. Bu sabah öğrendim ben de. Seriyi izleyecektim fakat oyun gözüme pek iyi görünmediği için film izlemeye karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı