İkinci Dünya Savaşı temalı film önerisi

Arkadaşlar öneriler için teşekkür ederim hepsine teker teker bakacağım. Dediğim gibi savaş ve çatışma sahnesi bol film arıyorum. Fury ve er ryanı kurtarmak filmlerin de bolca var. Bu iki filmden başka düzgün izleyecek film bulamadım.

Kırımlı (2014 yapımı)
Not: Türk yapımı 2. dünya savaşı filmi çoğu kişi bilmiyor. En azından etrafımdaki çoğu kimse bilmiyor. Kırımdaki Türklerin savaşta neler yaşadığını beyaz perdeye aktaran bir film. Çatışma sahneleri istediğin tarzda mı emin değilim. Türk yapımcısına destek amaçlı buraya koyayım ki bilmeyen insan girer bir bakar. Bana sorarsanız çok güzel bir film.

Arkadaşların önerdiği çoğu filmi izledim arkadaşlarımız gayet güzel önerilerde bulunmuşlar. Eminim orada hoşuna giden film bulacaksın.

Diğer filmler; Bitva za Sevastopol (Battle for Sevastopol), Anthropoid, Müttefik(Allied)

Brad pittin the furry filmi var.

İlk mesajımı keşke okusaydınız hocam.

Kırım'lı (2014 yapımı)
Not: Türk yapımı 2. dünya savaşı filmi çoğu kişi bilmiyor. En azından etrafımdaki çoğu kimse bilmiyor. Kırım'daki türklerin savaşta neler yaşadığını beyaz perdeye aktaran bir film. Çatışma sahneleri istediğin tarzda mı emin değilim. Türk yapımcısına destek amaçlı buraya koyayım ki bilmeyen insan girer bir bakar. Bana sorarsanız çok güzel bir film.

Arkadaşların önerdiği çoğu filmi izledim arkadaşlarımız gayet güzel önerilerde bulunmuşlar. Eminim orada hoşuna giden film bulacaksın.

Diğer filmler; bitva za sevastopol (Battle for sevastopol), anthropoid, müttefik(allied)

Hocam bir sürü film önerisi geldi 50 tane sekme açtım vallahi hepsine teker teker bakıyorum beğendiklerimi not alıyorum öyle diyeyim. Teşekkürler bütün öneri veren arkadaşlar.

Geri
Yukarı