1 GB ekran kartı sistemde GTA V kasıyor

ANTEPLI27

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İ7-3770
Ram: Kingston DDR3 12 GB 1333Mhz
Anakart:Esonic H-61
Ekran kartı:AMD Radeon RX6500XT
Depolama:500Gb HDD 250Gb ssd
Meslek
Oto Tamir
1 GB ekran kartım var bana grafik ayarı önerir misiniz? Çözünürlüğüm 1360x768 destekliyor ama kasıyor bende 1280 de oynayınca bulanık oluyor o yüzden oynamak istemiyorum. Hangi ayarları yapmam gerek?

Sistem özelliklerini paylaşırsan sana ayar ile ilgili öneri verebiliriz hocam.
Hocam i3-2120 işlemci GT 440 ekran kartı 4 GB ddr3 ram esonic h61-fhl anakart

Sanaocam i3-2120 işlemci GT 440 ekran kartı 4 GB ddr3 ram esonic h61-fhl anakart

Hocam i3-2120 işlemci GT 440 ekran kartı 4 GB DDR3 RAM Esonic H61-FHL anakart

Sanaocam i3-2120 işlemci GT 440 ekran kartı 4 GB DDR3 RAM Esonic H61-FHL anakart

Hocam çözünürlüğü söylediğiniz değerde baz alarak ayarlar Low veya kapalıda oyunda rahat 40 FPS almanız gerekiyor galiba RAM yetersiz kalıyor

@ANTEPLI27 RAM darboğazı muhtemel. İşlemci de düşük. Sorun ekran kartı kaynaklı değil bence. Sıcaklıklar nasıl?

Hocam Epic Games bedava yaptığında indirmiştim. Onda bir ayar yaptım yine ama hatırlamıyorum. Ondan sonra bilgisayarım bozuldu bir tane anakart aldım düzeldi. Ekstradan bir de SSD aldım. İlk indirdiği de kasma yoktu ayar yaptım. Şu anda kasma var ve yaptığım ayarı bulamıyorum. YouTube dan ekipmanların GTA 5 incelemesine baktığım zaman kasma olmuyor.

Hocam Epic Games bedava yaptığında indirmiştim. Onda bir ayar yaptım yine ama hatırlamıyorum. Ondan sonra bilgisayarım bozuldu bir tane anakart aldım düzeldi. Ekstradan bir de SSD aldım. İlk indirdiği de kasma yoktu ayar yaptım. Şu anda kasma var ve yaptığım ayarı bulamıyorum. YouTube dan ekipmanların GTA 5 incelemesine baktığım zaman kasma olmuyor.
Oyunun ayarlarının bulunduğu bir dosya olması lazım. Onu silip oyunu bir daha çalıştırın, orijinal ayarlara dönecektir oyun. Oyun açıldıktan sonra grafik ayarlarını bir daha kısarsınız.

Oyunun ayarlarının bulunduğu bir dosya olması lazım. Onu silip oyunu bir daha çalıştırın, orijinal ayarlara dönecektir oyun. Oyun açıldıktan sonra grafik ayarlarını bir daha kısarsınız.

Sağ olun hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı