1 günde edebiyat yazılı sınavından 100 alınabilir mi?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Selamlar çok değerli Technopat üyeleri. Sizlere bir şey danışacağım. Yine yaptığım hata olan sınavları sona bırakıp Yusuf Yusuf tayfadan oldum. Yaza gireceğiz ve babam taktir alırsam ödül olarak bir şey alacak.

9.sınıfım ve edebiyat sınavı son güne bırakıp 100 alabilir miyim? Genelde konular zor değil ama bir danışayım dedim.

Alırsın bizim yazılılar hep 2 ve 6. saat olurdu o aradaki derslerde çalışırdım sözel derslere sorun çekmedim hiç.

Ultra şanslı değilsen veya konulara çok hakim değilsen alamazsın. Burada şu an beklemek yerine gidip çalışın sınava.

Selamlar çok değerli Technopat üyeleri. Sizlere bir şey danışacağım. Yine yaptığım hata olan sınavları sona bırakıp Yusuf Yusuf tayfadan oldum. Yaza gireceğiz ve babam taktir alırsam ödül olarak bir şey alacak.

9.sınıfım ve edebiyat sınavı son güne bırakıp 100 alabilir miyim? Genelde konular zor değil ama bir danışayım dedim.
Dersi derste dinlediysen, bir de bu yazıyı okumaya harcayacağın zamanı çalışarak harcasan 100 olmasa bile en kötü 70 alırsın.

Çok rahat alırsın, 9. sınıftayken son edebiyat sınavından son gün çalışarak 94 almıştım, 6 puan kitapları okumadığım için kitap sorularından gitmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı