Edebiyat sınavından "k" alınırsa ortalama ne kadar düşer?

Seko2983

Picopat
Daha fazla  
11.sınıf öğrencisi Türk dili ve edebiyatı sınavında k(0 puan) alırsa e-Okul ortalamasından kaç puan düşürür?
Şu anki ortalama: 64.6667.

Dersin ortalamasına bağlı, tahminimce 5 saat görüyorsun. Bu durumda 2 dersden + 1 sınavdan 0 almışsın gibi düşün. O kadar etkiliyor. Tahminimce 45-50 kadar geriler.

Ayrıca edebiyat hocanız çok vicdansız... Beni de 10. sınıfta 49 ile bırakmıştı, 12. sınıfım ve hâla sorumluluğum var.

11.Sınıf Taktir Teşekkür hesaplama sitesine gir. Puanlarını yaz. Edebiyatı en son yaz. Görürsün o zaman. Edebiyatı yazmadan önce 64 ise ve yazınca 60'a düşerse 4 puan düşer demektir.

Ayrıca Edebiyat hocanız çok vijdansız...

Kopya çekene hakkını vererek kopya çekmeyen ve çalışan, emek veren öğrencilerin hakkını koruduğu için mi vicdansız?

Benide 10. Sınıfta 49 ile bırakmıştı, 12. Sınıfım ve hâla sorumluluğum var.

Buradaki bir vicdansızlık oalbilir ama sorumluluğu iki yıldır geçemediniz mi? Hem zaten 12 sonu geçirirler.

Dersin ortalamasına bağlı, tahminimce 5 saat görüyorsun. Bu durumda 2 dersden + 1 sınavdan 0 almışsın gibi düşün. O kadar etkiliyor. Tahminimce 45-50 kadar geriler.

Ayrıca Edebiyat hocanız çok vijdansız... Benide 10. Sınıfta 49 ile bırakmıştı, 12. Sınıfım ve hâla sorumluluğum var.
Benimde şey oldu sınavda masanın altında kağıt kalmış benimde haberim yoktu hoca kağıtları dağıttı sonra sınava başlayalı 1 dk olmadı geri geri yürürken kağıdı gördü bende benim değil diye rahattım(kelebek sistemi var bizde) sonra yanıma geldi kağıt sınav konuları ile aynı dedi(görevli öğretmende edebiyat öğretmeni) ama kağıdı almadı bende bitince kağıdı verdim kağıdın fotoğrafını çektim 2 hafta sonra müdür çağırdı kopya aldığımı öğrendim bende. çok saçma hadi diyelim ki kopya ben 1 dk de nasıl çekeyim hala anlamış değilim

11.Sınıf Taktir Teşekkür hesaplama sitesine gir. Puanlarını yaz. Edebiyatı en son yaz. Görürsün o zaman.
Zaten öyle yaptımda bir arkadaş farklı bir şey oluyor dedi

Zaten öyle yaptımda bir arkadaş farklı bir şey oluyor dedi

Muhtemelen ders saati ağırlığını falan düşünmüştür. Ama o siteler onları da hesaplıyor. Nerdeyse doğru sonuç verirler.

Geri
Yukarı