1 günde fizik sınavına çalışılır mı?

Yarın sabah fizik sınavım var. 10. sınıf fen lisesindeyim, bu sene dersleri okul kapanır falan diye neredeyse hiç sallamadım. Şu an konuları çok az biliyorum, sorularda çok sıkıntı yaşıyorum. En az 70 almam lazım. Gece 12'ye kadar halledebilir miyim sizce?

Elektrik devreleri ve mıknatıs kısmından çıkacak. Son olarak çalışmam için YouTube kanalı önerir misiniz?
@RPM
Dersler Cepte'ye bakabilirsin.

Vallahi sabahtan beri ders çalışıyorum şu an fena sayılmam yanlışım da var doğrum da bakalım gece 12'ye kadar halledebilecek miyim?

Yarın sabah fizik sınavım var. 10. sınıf fen lisesindeyim, bu sene dersleri okul kapanır falan diye neredeyse hiç sallamadım. Şu an konuları çok az biliyorum, sorularda çok sıkıntı yaşıyorum. En az 70 almam lazım. Gece 12'ye kadar halledebilir miyim sizce?

Elektrik devreleri ve mıknatıs kısmından çıkacak. Son olarak çalışmam için YouTube kanalı önerir misiniz?
@RPM
Sabahla.
Vallahi sabahtan beri ders çalışıyorum şu an fena sayılmam yanlışım da var doğrum da bakalım gece 12'ye kadar halledebilecek miyim?
Fen lisesinde zor sorarlar, sabahla.

Lisede neredeyse tüm sınavlara son akşam çalıştım. Sen de öyle yap demiyorum ama halledilir. Büyük ihtimal derste yaptığınız problemlerin az değişik hallerini sorar. Onlara iyi bak.

Sabaha kadar fizik çalış sonra okulda sınav saatine kadar gene ders çalış sınav bittikten sonra okulda uyu, uykunu okulda al bence en mantıklısı bu olur. Eğer okulda sınav geç saatlerde yapılacaksa saat gece 3-3buçuk gibi olunca veya konuları bitirip hazırlıklı hissettiğinde uyu gene bir 3-4 saatlik uyku almayı ihmal etme. Tabi bunları yarında ders çalışabilmen için yazdım.

Geri
Yukarı