1 Günde matematik sınavına nasıl çalışılır?

Hocam haklısınız ama ailemin baskısından gerçekten sıkıldım yani benim takdir almak için bir çabam yok. Matematik bana göre değil abi çok boş gibi geliyor ama o da lazım yani. Çok teşekkürler.

Sınav kağıdı önüne gelir gelmez hemen boş bulduğun yerlere formülleri veya işlem basamaklarını yaz, her seferinde böyle yapıyorum, sınav sonlarına doğru kafanın için çorba olunca aşırı işe yarıyor.

Konuyu açarken öyle bir anlatmışsın ki seni zar zor 50 alıp sevinen ergen sandım xd başta söyleseydin boşuna o kadar uzun metin yazmazdım neyse başarılar dilerim.
Bende öyle sanmıştım.🫡

Sınav kağıdı önüne gelir gelmez hemen boş bulduğun yerlere formülleri veya işlem basamaklarını yaz, her seferinde böyle yapıyorum, sınav sonlarına doğru kafanın için çorba olunca aşırı işe yarıyor.
Taktikler için teşekkür ederim reis hakkını helal et. XD

Konuyu açarken öyle bir anlatmışsın ki seni zar zor 50 alıp sevinen ergen sandım xd başta söyleseydin boşuna o kadar uzun metin yazmazdım neyse başarılar dilerim.
Teşekkür ederim.

Hocam hepsini boş ver sen git esnaf dükkanı aç veya bir şirket kur ve bir yatırımcıya anlaş her türlü çok paran oluyor.
Maalesef yazılım mühendisliği okuyacağım için Üniversite okumam lazım ve anladığınız üzere matematiği sökmem lazım. Yazılımla küçüklükten beridir ilgileniyorum yani öğrenmeye başladım küçükken şimdi de C# bilgimi genişletiyorum bakalım hayırlısı.

Son durum şöyle, üstteki arkadaşın attığı videolara çalıştım ve hızlıca çıkacak konuların anlatımına bakıp ve 3 tane sorusunun nasıl çözüldüğüne bakıp diğerine geçiyordum. Üstteki videolar da yardımcı oldu sadece son soruyu sizin de dediğiniz gibi nasıl çözüleceğini unuttum yanımdaki arkadaşım matematikten anlıyordu ondan sadece denkleme baktım sonra da çözüm ve bitti, şuan 60 70 bekliyorum en az umarım gerçekten de öyle olur. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı