1 günlük Türk Telekom taahhüt iptal edilebilir mi?

Adolfis

Hectopat
Babam kendisi bana sormadan internet taahhütünü dün imzalamış. Fakat babama söyledikleri düşük hızı bile vermiyorlar ve biz bunu iptal etmek istiyoruz. Sadece 1 gün oldu, iptal edersek para cezası yer miyiz? Yersek ne kadar yeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde bunlar sözleşmenin dördüncü sayfasından itibaren belirtilmiş olur.

Örnek olması için rastgele bir sözleşmenin altıncı maddesini alıntıladım.

Abone’nin 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi tamamen dolmadan önce; Kampanya kapsamından çıkması ve/veya aboneligini iptal etmesi ve/veya Abonelik Sözleşmesi’ni tek taraı ve haksız olarak feshetmesi ve/veya ISLETMECI tarafından feshedilmesine neden olması ve/veya kampanya giris paketinden daha düsük ücretli bir pakete geçmesi ve/veyaöncelikle uygulanır.13. Isbu Taahhütname bir nüshası ISLETMECI’de kalacak diger nüshası Abone’ye verilecek sekilde düzenlenmistir.Yukarıda belirtilen Kampanya kosullarını okudugumu, kabul ettigimi ve isbu Kampanya kapsamında asagıda isaret ettigim seçenek kapsamında yararlanmak istedigimi (asagıdaki seçeneklerden sadece bir tanesinin isaretlenmesi rica olunur.) kabul,beyan ve taahhüt ederim.a) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum. (.... )b) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden ve ücretsiz egitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum.(.... )c) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden yaralanmak istiyorum. (.... )d) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden+ ücretsiz eğitim paketi faydasından yaralanmak istiyorum. (..... )e) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )f) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. ( .....)g) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )h) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + işbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. (....)seçenekleri; Buki, TEDdy’s Ready, HIZLIGO, Kayıp Sesler Ülkesi ve Hedem Ingilizce paketleridir. Abone bu eğitim paketlerinden sadece 1(bir) tanesini seçebilecektir.8.Kampanya kapsamında yeni satış anında kapsam ve içeriği aşağıda tablo halinde belirtilen 8 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps hızlarındaki internet paketlerden yararlanan Abone’lere Maxi Dijital Paket ; 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarındaki internet paketlerinden yararlan Abone’lere ise Prime Dijital Paket ücretsiz olarak sunulacaktır.9. Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza olusması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/sikâyette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dâhilindeki islemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve sikâyette, Abone 444 1 444 numaralı çagrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletisim bilgilerine ulasabilir. Cihaz’a iliskin her türlü talep ve sikayetini ISLETMECI’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.10. ISLETMECI resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik sartlardan ötürü isbu Kampanya sartlarında yapılan degisikliklerden sorumlu tutulamaz. Söz konusu degisiklikler, ISLETMECI tarafından www.turktelekom.com.tr resmi internet sitesi üzerinden ve benzeri yollarla degisiklik yürürlüge girmeden önce mevzuata uygun olarak Abonelere duyurulur. Bu durumda, Abone, ISLETMECI tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadıgı yönünde bir itirazda bulunamaz. Kampanya’nın Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafından herhangi bir nedenle Kampanya Basvuru Süresi veya Taahhüt Süresi tamamlanmadan önceki bir süreçte tamamen uygulamadan kaldırılması durumunda, Abone’ye 12. maddedeki İhlal Halinde Ödenecek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ + (varsa) yararlandığı eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 11. Kampanya kosullarına, internet tarifesine, baglantı ücreti, geçis ücreti ile ilgili güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulasılabilecektir.12. Abone’nin Kampanya’dan yararlandıgı süre boyunca geçerli olmak üzere, isbu Kosullar’ın 12. maddesinde belirtilen Mevzuat Hükmü ; daha sonrasında ise Mevzuat Hükmü’ne aykırı olmayacak şekilde Abone’nin ISLETMECI ile imzalamıs oldugu Internet Abonelik Sözlesmesi’nin bütün hükümleri, isbu Taahhütname’den kaynaklanan uyusmazlıklarda Kampanya kapsamında imzalayacağı Taahhütname’yi herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devretmesi halinde; Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği’nin 12 inci maddesinin 5 inci fıkrası (“Mevzuat Hükmü”) uyarınca, a) Abone şayet Kampanya kapsamında sadece kampanyalı internet hizmetinden yararlanıyorsa, Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (vergiler dahil 10 TL (On Türk Lirası)) + Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paketi ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakb) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemiş olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (10 TL) + şayet Abone diğer internet servis sağlayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Saglanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakc) Abone şayet Kampanya kapsamında hem kampanyalı internet paketinden hem de kampanyalı ALO paket hizmetinden yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı (eger Abone’nin daha önce telefon hattı 444 1 444 | turktelekom.com.tryok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan ) ALO Paket Baglantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden saglanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) şayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakd) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet paket ücretinden, kampanyalı ALO paket hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + (eğer Abone’nin daha önce telefon hattı yok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan) ALO Paket Bağlantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden sağlanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemis olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag sayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Abone'den tahsil edilecektir.Ek olarak varsa bağlantı ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. İhlal Halinde cihaz Faydası Abone’nin mülkiyetinde kalacaktır. 7. Kampanya kapsamında yeni satış anında eğitim paketini istiyorum seçeneğini işaretleyen Aboneler asağıda yer alan tablodan seçecekleri eğitim paketlerinden herhangi birinden ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Ücretsiz eğitim paketi sadece yeni satış anında verilmektedir.Kampanya katılımı sonrasında Eğitim paketi tekliferi güncel yat ile sunulmaktadır.Kampanya kapsamında Abone’lerin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri eğitim paketi Yukarıdaki (e), (f), (g) ve (h) bentlerinden birini isaretlemis olmam durumunda 1 (bir) adet ............................. seri numaralı VDSL modemi isbu Taahhütname’nin imzalandığı tarihte teslim aldığımı kabul ve beyan ederim.İşbu Taahhütname metninin 1(bir) nüshasını elden teslim aldım. ABONENİN ADI : SOYADI : T.C. KİMLİK NO : TARİH : / /

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir.Kampanya Kapsamında Sunulan Yalın Internet PaketleriYukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.*Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Kampanya kapsamında sunulan İnternet Paketlerinin upload (yükleme) hızları aşağıdaki tabloda belirtildiği şekildedir.**İndirim Bedeli: Kampanyada sunulan internet paketinin kampanyasız tarife ücreti (aylık) ile kampanya kapsamındaki ücreti (aylık) arasındaki farkı göstermektedir. Yukarıdaki tabloda yer alan kampanyalı yat tabloda belirtilen 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi içerisinde geçerli olacaktır. Taahhüt Süresi bitiminde yürürlükte olan internet tarifesi, işbu Taahhütname’nin imzalandığı tarihte yürürlükte olan kampanyasız tarife ücretlerine göre değişiklik gösterebilecektir. Tarife bilgisi ve detayları www.turktelekom.com.tr’de yer alacaktır***Kampanyalı Fiyat: Kampanyada sunulan internet paketinin 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca ödenecek olan vergiler dahil aylık ücretidir. Yukarıda kampanya kapsamında sunulan Yalın İnternet Paketleri tablosunda yer alan kampanyalı yatlara Yalın Internet Aylık Erisim Ücreti (kampanya kapsamında ilk 3 (üç) aylık Taahhüt Süresi boyunca ücretsizdir kalan 24(yirmidört) aylık Tahhüt Süresi boyunca vergiler dahil aylık 20 TL (Yirmi Türk Lirası) yerine 12 TL (Oniki Türk Lirası) dahil olup; kampanyasız tarife yatına yalın internet aylık erişim ücreti (vergiler dahil 20 TL (Yirmi Türk Lirası) dahildir. Yalın Internet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 10 TL (On Türk Lirası) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.Yeni aboneliklerde alınan (vergiler dahil) 264 TL (Ikiyüzaltmısdört Türk Lirası) bağlantı ücreti, ilk 3(üç) aylık Tahhüt Süresi boyunca ücretsizdir, kalan 24 (yirmidört) aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 11 TL (Onbir Türk Lirası) olarak Abone’nin hizmet faturasına yansıtılacaktır.İşbu Kampanya kapsamında, 27 (yirmiyedi) Aylık Taahhüt Süresince vergiler dahil aylık 20 TL (Yirmi Türk Lirası) olan ALO Paket Aylık Sabit Ücreti ilk 3 (üç) ay ücretsizdir kalan 24 (yirmidört) aylık Tahhüt Süresi boyunca aylık 8 TL (Sekiz Türk Lirası) indirimle 12 TL (Oniki Türk Lirası) olarak faturaya yansıtılacaktır. 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi bitiminden sonra, yürürlükteki tarife ücretleri uygulanacaktır.Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin basvurularında bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) ALO Paket Baglantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekomünikasyon A.Ş. (”Türk Telekom”) sabit telefon hattı olan Abonelere bir defaya mahsus yansıtılan (vergiler dahil) 16 TL (Onaltı Türk Lirası) ALO Paket Geçis Ücreti, kampanya kapsamında 6 TL (Altı Türk Lirası) indirimle 10 TL (On Türk Lirası) olarak yansıtılacaktır.Kampanya Kapsamında Sunulan ALO PaketlerKampanya kapsamında Abone aşağıdaki tabloda yer alan paketlerden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilir.TERCİH ETTİĞİNİZ ALO PAKET İÇİN TABLODAN SEÇİM YAPINIZ.Tabloda belirtilen yatlara %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir.Diğer internet servis sağlayıcılarındaki internet aboneliğini iptal ettirerek, İŞLETMECİ evde internet abonesi olan aboneler, aboneliklerinin iptalinde çıkan son faturalarını 60(Altmış) gün içinde İŞLETMECİ’ ye ibraz ettikleri takdirde, faturada tahakkuk eden miktara göre kampanyalı yatlar üzerinden mevcut indirimlerine ek olarak vergiler dahil aylık 30 TL (Otuz TürkLirası) olmak üzere toplamda vergiler dahil 60 TL (Altımış TürkLirası) ’ye kadar değişen oranlarda indirimden yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında ilk 3 (üç) ay İnternet paket ücreti Abone’ye yansıtılmayacağı için söz konusu indirim taahhüt süresinin 4. (dördüncü)ayı itibarıyla yansıtılmaya başlayacaktır. Taahhüt kapsamında tanımlanan ek indirim miktarı tamamlandıktan sonra, Abone’nin faydalandıgı tarifenin kampanyalı yatı üzerinden faturalandırılma yapılacaktır. Abone’nin bu kapsamda ek indirimlerden yararlanabilmesi için diğer internet servis sağlayıcısında iptali gerçeklestirilen abonelik ile İŞLETMECİ Evde Internet aboneligi’nin aynı kişi adına olması gerekmektedir.Kampanya kapsamında Istendiği takdirde satış anında (vergiler dahil) rayiç bedeli 250 TL (Ikiyüzelli Türk Lirası) olan VDSL modemi (“Cihaz”), 27 (yirmiyedi) aylık Tahhüt Süresi boyunca aylık 7 TL (Yedi Türk Lirası) taksitle alınabilir.Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerin kullanımına , sunulan HGW modem için Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, yansıtılacaktır.Abone’nin Türk Telekom’dan ses hizmeti almıyor olması halinde; Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğini birlikte iptal etmesi halinde, kullanımına sunulan HGW modemi, iptal başvurusunda eksiksiz iade etmesi gerekmektedir. Aksi halde Abone’den modem teslim tutanağında belirtilen bedel tahsil edilecektir.1.Abone tarafından yukarıdaki tablolarda belirtilmiş olan internet paketlerinden birinin seçilerek işbu Taahhütname’nin imzalanmasını müteakip hizmetin aktif edildiği tarih itibariyle 27 (yirmiyedi) ay (“Taahhüt Süresi”) boyunca Abone olma taahhüdünde bulunulması ve bu taahhüdüne uygun davranılması koşuluyla, Abone’den Taahhüt Süresi boyunca yukarıda seçilmiş olan hizmetlere ait tarife paketlerinin Kampanya kapsamındaki indirimli aylık ücreti alınacaktır.Seçilen paketteki belirlenmis Kampanya yatına göre faturalandırmaya taahhüt süresinin 4.(dördüncü) ayı itibarıyla başlanacaktır. Kampanya kapsamında taahhüt süresinin ilk 3(üç) ayı Abone’ye internet paket ücreti yansıtılmayacaktır. Kampanya kapsamında internet hizmetinde sağlanacak indirim sadece Tablo’da seçilen paketin aylık kullanım ücretlerini kapsamakta olup, işbu Kampanya Taahhütnamesi’nde indirimli olarak veya ücretsiz olarak verileceği belirtilen kalemler saklı kalmak üzere, Abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir. Ücretli katma degerli servislere abone olunması durumunda, kullanım bedelleri faturaya ayrıca yansıtılır. İşbu Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Abonenin faturasına yansıtılacaktır.2. Abone 27 (yirmi yedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca, kampanya kapsamında sunulmaya devam eden paketler arasında Kampanya'ya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret Dijital Paket Faydası Kampanya’dan yararlanmak istemem halinde Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt karşılığında tercih ettiğim internet paketinin Bağlantı Hızına göre belirlenen 9.Madde de kapsamı belirtilen ücretsiz Dijital Paket faydasının tarafıma tanımlanacağı konusunda bilgilendirildim.KAMPANYA KAPSAMINDA TERCİH ETTİĞİNİZ PAKET İÇİN AŞAĞIDAKİ TABLODAN SEÇİM YAPINIZ.TTNET A.Ş.’nin (İŞLETMECİ) 3 Ay Bedava Kampanyası’ndan (“Kampanya”), 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca evde internet abonesi olma taahhüdünde bulunan ve Kampanya yürürlüge girmeden önceki 3 ay içinde internet hattı bulunmayan yeni Bireysel Aboneler (“Abone”) aşağıdaki internet paketlerinden birini seçerek faydalanabilecektir.• Kampanya kapsamında internet paket ücreti, bağlantı ücreti ve yalın internet erişim ücreti, ALO Paketten yararlanılması halinde ALO paket aylık sabit ücreti ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulacak olup, kalan 24 (yirmidört) aylık taahhüt süresince kampanyalı yat üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya Kapsamında Sunulan Internet Paketleri olarak altına inmemek koşuluyla hız/paket değişikliği yapabilecektir. Abone'nin hız/paket değişikliği talep tarihinde İŞLETMECİ’nin tarifelerde değişiklik yapmış olması halinde Aboneye güncel Kampanya ve tarife tutarları ile güncel kampanyaya ilişkin sağlanan indirim uygulanmak suretiyle Kampanya’dan yararlanma hakkı verilecektir. Belirtilen durumların haricinde yapılan degisiklikler kampanya iptali olarak değerlendirilecek ve işbu Taahhütname metninin 12.madddesinde belirtilen İhlal Halinde Ödenecek Ücret Abone'ye yansıtılacaktır.3. Abone, Taahhüt Süresi içerisinde Kampanya kapsamındaki hattının dondurulmasını isterse, Taahhüt Süresi, hattın dondurulduğu süre kadar uzar ve Abone, hattının dondurulduğu dönemde Kampanya kapsamında sunulan internet tarife ücretlerindeki indirim faydasını kullanamaz ancak ve (varsa) eğitim paketinden 12(oniki) ay boyunca kesintisiz yararlanmaya devam eder. Kampanya kapsamında sağlanan internet tarife ücretlerindeki indirim faydası hattın açıldığı tarihten sonra, kalan taahhüt süresi gözetilerek ve işbu Taahhütname’deki kurallara göre devam eder. Uzayan Taahhüt Süresi’nin bitiminden önce Abone Kampanya’dan çıkar/(Abone’den kaynaklı bir sebeple) çıkarılırsa 12. Maddede belirtildiği şekilde hesaplanan Sağlanan Fayda’da ve Kalan Ay Faydası’ndan düsük olan tutar Abone’ye yansıtılır.4. İŞLETMECİ tarafından internet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone’nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle Abone’nin internet aboneliğini ve/veya Kampanya Katılımını iptal etmesi halinde Abone indirmli cihaz ve/veya ücretsiz eğitim paketinden yararlanmıyorsa Abone’ye 12.Maddeki İhlal Halinde Ödenecek ücret yansıtılmayacaktır. Şayet Abone Kampanya kapsamında indirimli taksitli Cihaz faydasından ve/veya ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa, bu durumda, Abone’ye 12. Maddedeki İhlal Halinde Ödencek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ (varsa) eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 5. Abone Kampanya kapsamında ISLETMECI’den edindiği internet hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karsılıgında teknik imkânlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde söz konusu hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Yeni yerleşim yerinde taahhüt konusu olan hizmetin aynı nitelikte sunulmasının ilen imkânsız olması durumunda, bu durumda, Abone’ye 12. maddedeki İhlal Halinde Ödenecek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ (varsa) eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 6. Abone’nin 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi tamamen dolmadan önce; Kampanya kapsamından çıkması ve/veya aboneligini iptal etmesi ve/veya Abonelik Sözleşmesi’ni tek taraı ve haksız olarak feshetmesi ve/veya ISLETMECI tarafından feshedilmesine neden olması ve/veya kampanya giris paketinden daha düsük ücretli bir pakete geçmesi ve/veyaöncelikle uygulanır.13. Isbu Taahhütname bir nüshası ISLETMECI’de kalacak diger nüshası Abone’ye verilecek sekilde düzenlenmistir.Yukarıda belirtilen Kampanya kosullarını okudugumu, kabul ettigimi ve isbu Kampanya kapsamında asagıda isaret ettigim seçenek kapsamında yararlanmak istedigimi (asagıdaki seçeneklerden sadece bir tanesinin isaretlenmesi rica olunur.) kabul,beyan ve taahhüt ederim.a) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum. (.... )b) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden ve ücretsiz egitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum.(.... )c) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden yaralanmak istiyorum. (.... )d) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden+ ücretsiz eğitim paketi faydasından yaralanmak istiyorum. (..... )e) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )f) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. ( .....)g) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )h) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + işbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. (....)seçenekleri; Buki, TEDdy’s Ready, HIZLIGO, Kayıp Sesler Ülkesi ve Hedem Ingilizce paketleridir. Abone bu eğitim paketlerinden sadece 1(bir) tanesini seçebilecektir.8.Kampanya kapsamında yeni satış anında kapsam ve içeriği aşağıda tablo halinde belirtilen 8 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps hızlarındaki internet paketlerden yararlanan Abone’lere Maxi Dijital Paket ; 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarındaki internet paketlerinden yararlan Abone’lere ise Prime Dijital Paket ücretsiz olarak sunulacaktır.9. Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza olusması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/sikâyette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dâhilindeki islemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve sikâyette, Abone 444 1 444 numaralı çagrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletisim bilgilerine ulasabilir. Cihaz’a iliskin her türlü talep ve sikayetini ISLETMECI’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.10. ISLETMECI resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik sartlardan ötürü isbu Kampanya sartlarında yapılan degisikliklerden sorumlu tutulamaz. Söz konusu degisiklikler, ISLETMECI tarafından www.turktelekom.com.tr resmi internet sitesi üzerinden ve benzeri yollarla degisiklik yürürlüge girmeden önce mevzuata uygun olarak Abonelere duyurulur. Bu durumda, Abone, ISLETMECI tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadıgı yönünde bir itirazda bulunamaz. Kampanya’nın Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafından herhangi bir nedenle Kampanya Basvuru Süresi veya Taahhüt Süresi tamamlanmadan önceki bir süreçte tamamen uygulamadan kaldırılması durumunda, Abone’ye 12. maddedeki İhlal Halinde Ödenecek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ + (varsa) yararlandığı eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 11. Kampanya kosullarına, internet tarifesine, baglantı ücreti, geçis ücreti ile ilgili güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulasılabilecektir.12. Abone’nin Kampanya’dan yararlandıgı süre boyunca geçerli olmak üzere, isbu Kosullar’ın 12. maddesinde belirtilen Mevzuat Hükmü ; daha sonrasında ise Mevzuat Hükmü’ne aykırı olmayacak şekilde Abone’nin ISLETMECI ile imzalamıs oldugu Internet Abonelik Sözlesmesi’nin bütün hükümleri, isbu Taahhütname’den kaynaklanan uyusmazlıklarda 444 1 444 | turktelekom.com.trKampanya kapsamında imzalayacağı Taahhütname’yi herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devretmesi halinde; Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği’nin 12 inci maddesinin 5 inci fıkrası (“Mevzuat Hükmü”) uyarınca, a) Abone şayet Kampanya kapsamında sadece kampanyalı internet hizmetinden yararlanıyorsa, Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (vergiler dahil 10 TL (On Türk Lirası)) + Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paketi ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakb) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemiş olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (10 TL) + şayet Abone diğer internet servis sağlayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Saglanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakc) Abone şayet Kampanya kapsamında hem kampanyalı internet paketinden hem de kampanyalı ALO paket hizmetinden yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı (eger Abone’nin daha önce telefon hattı yok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan ) ALO Paket Baglantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden saglanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) şayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakd) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet paket ücretinden, kampanyalı ALO paket hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + (eğer Abone’nin daha önce telefon hattı yok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan) ALO Paket Bağlantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden sağlanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemis olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag sayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Abone'den tahsil edilecektir.Ek olarak varsa bağlantı ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. İhlal Halinde cihaz Faydası Abone’nin mülkiyetinde kalacaktır. 7. Kampanya kapsamında yeni satış anında eğitim paketini istiyorum seçeneğini işaretleyen Aboneler asağıda yer alan tablodan seçecekleri eğitim paketlerinden herhangi birinden ücretsiz olarak yararlanabilecektir. Ücretsiz eğitim paketi sadece yeni satış anında verilmektedir.Kampanya katılımı sonrasında Eğitim paketi tekliferi güncel yat ile sunulmaktadır.Kampanya kapsamında Abone’lerin ücretsiz olarak yararlanabilecekleri eğitim paketi Yukarıdaki (e), (f), (g) ve (h) bentlerinden birini isaretlemis olmam durumunda 1 (bir) adet ............................. seri numaralı VDSL modemi isbu Taahhütname’nin imzalandığı tarihte teslim aldığımı kabul ve beyan ederim.İşbu Taahhütname metninin 1(bir) nüshasını elden teslim aldım. ABONENİN ADI : SOYADI : T.C. KİMLİK NO : TARİH : / /

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir.Kampanya Kapsamında Sunulan Yalın Internet PaketleriYukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir.*Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Kampanya kapsamında sunulan İnternet Paketlerinin upload (yükleme) hızları aşağıdaki tabloda belirtildiği şekildedir.**İndirim Bedeli: Kampanyada sunulan internet paketinin kampanyasız tarife ücreti (aylık) ile kampanya kapsamındaki ücreti (aylık) arasındaki farkı göstermektedir. Yukarıdaki tabloda yer alan kampanyalı yat tabloda belirtilen 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi içerisinde geçerli olacaktır. Taahhüt Süresi bitiminde yürürlükte olan internet tarifesi, işbu Taahhütname’nin imzalandığı tarihte yürürlükte olan kampanyasız tarife ücretlerine göre değişiklik gösterebilecektir. Tarife bilgisi ve detayları www.turktelekom.com.tr’de yer alacaktır***Kampanyalı Fiyat: Kampanyada sunulan internet paketinin 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca ödenecek olan vergiler dahil aylık ücretidir. Yukarıda kampanya kapsamında sunulan Yalın İnternet Paketleri tablosunda yer alan kampanyalı yatlara Yalın Internet Aylık Erisim Ücreti (kampanya kapsamında ilk 3 (üç) aylık Taahhüt Süresi boyunca ücretsizdir kalan 24(yirmidört) aylık Tahhüt Süresi boyunca vergiler dahil aylık 20 TL (Yirmi Türk Lirası) yerine 12 TL (Oniki Türk Lirası) dahil olup; kampanyasız tarife yatına yalın internet aylık erişim ücreti (vergiler dahil 20 TL (Yirmi Türk Lirası) dahildir. Yalın Internet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 10 TL (On Türk Lirası) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.Yeni aboneliklerde alınan (vergiler dahil) 264 TL (Ikiyüzaltmısdört Türk Lirası) bağlantı ücreti, ilk 3(üç) aylık Tahhüt Süresi boyunca ücretsizdir, kalan 24 (yirmidört) aylık Taahhüt Süresi boyunca aylık 11 TL (Onbir Türk Lirası) olarak Abone’nin hizmet faturasına yansıtılacaktır.İşbu Kampanya kapsamında, 27 (yirmiyedi) Aylık Taahhüt Süresince vergiler dahil aylık 20 TL (Yirmi Türk Lirası) olan ALO Paket Aylık Sabit Ücreti ilk 3 (üç) ay ücretsizdir kalan 24 (yirmidört) aylık Tahhüt Süresi boyunca aylık 8 TL (Sekiz Türk Lirası) indirimle 12 TL (Oniki Türk Lirası) olarak faturaya yansıtılacaktır. 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi bitiminden sonra, yürürlükteki tarife ücretleri uygulanacaktır.Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin basvurularında bir defaya mahsus alınan vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) ALO Paket Baglantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekomünikasyon A.Ş. (”Türk Telekom”) sabit telefon hattı olan Abonelere bir defaya mahsus yansıtılan (vergiler dahil) 16 TL (Onaltı Türk Lirası) ALO Paket Geçis Ücreti, kampanya kapsamında 6 TL (Altı Türk Lirası) indirimle 10 TL (On Türk Lirası) olarak yansıtılacaktır.Kampanya Kapsamında Sunulan ALO PaketlerKampanya kapsamında Abone aşağıdaki tabloda yer alan paketlerden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilir.TERCİH ETTİĞİNİZ ALO PAKET İÇİN TABLODAN SEÇİM YAPINIZ.Tabloda belirtilen yatlara %18 KDV ve %7,5 ÖIV dahildir.Diğer internet servis sağlayıcılarındaki internet aboneliğini iptal ettirerek, İŞLETMECİ evde internet abonesi olan aboneler, aboneliklerinin iptalinde çıkan son faturalarını 60(Altmış) gün içinde İŞLETMECİ’ ye ibraz ettikleri takdirde, faturada tahakkuk eden miktara göre kampanyalı yatlar üzerinden mevcut indirimlerine ek olarak vergiler dahil aylık 30 TL (Otuz TürkLirası) olmak üzere toplamda vergiler dahil 60 TL (Altımış TürkLirası) ’ye kadar değişen oranlarda indirimden yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında ilk 3 (üç) ay İnternet paket ücreti Abone’ye yansıtılmayacağı için söz konusu indirim taahhüt süresinin 4. (dördüncü)ayı itibarıyla yansıtılmaya başlayacaktır. Taahhüt kapsamında tanımlanan ek indirim miktarı tamamlandıktan sonra, Abone’nin faydalandıgı tarifenin kampanyalı yatı üzerinden faturalandırılma yapılacaktır. Abone’nin bu kapsamda ek indirimlerden yararlanabilmesi için diğer internet servis sağlayıcısında iptali gerçeklestirilen abonelik ile İŞLETMECİ Evde Internet aboneligi’nin aynı kişi adına olması gerekmektedir.Kampanya kapsamında Istendiği takdirde satış anında (vergiler dahil) rayiç bedeli 250 TL (Ikiyüzelli Türk Lirası) olan VDSL modemi (“Cihaz”), 27 (yirmiyedi) aylık Tahhüt Süresi boyunca aylık 7 TL (Yedi Türk Lirası) taksitle alınabilir.Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerin kullanımına , sunulan HGW modem için Abone’lere işbu Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak internet Abonelikleri devam ettiği sürece internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, yansıtılacaktır.Abone’nin Türk Telekom’dan ses hizmeti almıyor olması halinde; Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğini birlikte iptal etmesi halinde, kullanımına sunulan HGW modemi, iptal başvurusunda eksiksiz iade etmesi gerekmektedir. Aksi halde Abone’den modem teslim tutanağında belirtilen bedel tahsil edilecektir.1.Abone tarafından yukarıdaki tablolarda belirtilmiş olan internet paketlerinden birinin seçilerek işbu Taahhütname’nin imzalanmasını müteakip hizmetin aktif edildiği tarih itibariyle 27 (yirmiyedi) ay (“Taahhüt Süresi”) boyunca Abone olma taahhüdünde bulunulması ve bu taahhüdüne uygun davranılması koşuluyla, Abone’den Taahhüt Süresi boyunca yukarıda seçilmiş olan hizmetlere ait tarife paketlerinin Kampanya kapsamındaki indirimli aylık ücreti alınacaktır.Seçilen paketteki belirlenmis Kampanya yatına göre faturalandırmaya taahhüt süresinin 4.(dördüncü) ayı itibarıyla başlanacaktır. Kampanya kapsamında taahhüt süresinin ilk 3(üç) ayı Abone’ye internet paket ücreti yansıtılmayacaktır. Kampanya kapsamında internet hizmetinde sağlanacak indirim sadece Tablo’da seçilen paketin aylık kullanım ücretlerini kapsamakta olup, işbu Kampanya Taahhütnamesi’nde indirimli olarak veya ücretsiz olarak verileceği belirtilen kalemler saklı kalmak üzere, Abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir. Ücretli katma degerli servislere abone olunması durumunda, kullanım bedelleri faturaya ayrıca yansıtılır. İşbu Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Abonenin faturasına yansıtılacaktır.2. Abone 27 (yirmi yedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca, kampanya kapsamında sunulmaya devam eden paketler arasında Kampanya'ya girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret Dijital Paket Faydası Kampanya’dan yararlanmak istemem halinde Kampanya kapsamında 24 aylık taahhüt karşılığında tercih ettiğim internet paketinin Bağlantı Hızına göre belirlenen 9.Madde de kapsamı belirtilen ücretsiz Dijital Paket faydasının tarafıma tanımlanacağı konusunda bilgilendirildim.KAMPANYA KAPSAMINDA TERCİH ETTİĞİNİZ PAKET İÇİN AŞAĞIDAKİ TABLODAN SEÇİM YAPINIZ.TTNET A.Ş.’nin (İŞLETMECİ) 3 Ay Bedava Kampanyası’ndan (“Kampanya”), 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca evde internet abonesi olma taahhüdünde bulunan ve Kampanya yürürlüge girmeden önceki 3 ay içinde internet hattı bulunmayan yeni Bireysel Aboneler (“Abone”) aşağıdaki internet paketlerinden birini seçerek faydalanabilecektir.• Kampanya kapsamında internet paket ücreti, bağlantı ücreti ve yalın internet erişim ücreti, ALO Paketten yararlanılması halinde ALO paket aylık sabit ücreti ilk 3 (üç) ay ücretsiz sunulacak olup, kalan 24 (yirmidört) aylık taahhüt süresince kampanyalı yat üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya Kapsamında Sunulan Internet Paketleri olarak altına inmemek koşuluyla hız/paket değişikliği yapabilecektir. Abone'nin hız/paket değişikliği talep tarihinde İŞLETMECİ’nin tarifelerde değişiklik yapmış olması halinde Aboneye güncel Kampanya ve tarife tutarları ile güncel kampanyaya ilişkin sağlanan indirim uygulanmak suretiyle Kampanya’dan yararlanma hakkı verilecektir. Belirtilen durumların haricinde yapılan degisiklikler kampanya iptali olarak değerlendirilecek ve işbu Taahhütname metninin 12.madddesinde belirtilen İhlal Halinde Ödenecek Ücret Abone'ye yansıtılacaktır.3. Abone, Taahhüt Süresi içerisinde Kampanya kapsamındaki hattının dondurulmasını isterse, Taahhüt Süresi, hattın dondurulduğu süre kadar uzar ve Abone, hattının dondurulduğu dönemde Kampanya kapsamında sunulan internet tarife ücretlerindeki indirim faydasını kullanamaz ancak ve (varsa) eğitim paketinden 12(oniki) ay boyunca kesintisiz yararlanmaya devam eder. Kampanya kapsamında sağlanan internet tarife ücretlerindeki indirim faydası hattın açıldığı tarihten sonra, kalan taahhüt süresi gözetilerek ve işbu Taahhütname’deki kurallara göre devam eder. Uzayan Taahhüt Süresi’nin bitiminden önce Abone Kampanya’dan çıkar/(Abone’den kaynaklı bir sebeple) çıkarılırsa 12. Maddede belirtildiği şekilde hesaplanan Sağlanan Fayda’da ve Kalan Ay Faydası’ndan düsük olan tutar Abone’ye yansıtılır.4. İŞLETMECİ tarafından internet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone’nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle Abone’nin internet aboneliğini ve/veya Kampanya Katılımını iptal etmesi halinde Abone indirmli cihaz ve/veya ücretsiz eğitim paketinden yararlanmıyorsa Abone’ye 12.Maddeki İhlal Halinde Ödenecek ücret yansıtılmayacaktır. Şayet Abone Kampanya kapsamında indirimli taksitli Cihaz faydasından ve/veya ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa, bu durumda, Abone’ye 12. Maddedeki İhlal Halinde Ödencek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ (varsa) eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 5. Abone Kampanya kapsamında ISLETMECI’den edindiği internet hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karsılıgında teknik imkânlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde söz konusu hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Yeni yerleşim yerinde taahhüt konusu olan hizmetin aynı nitelikte sunulmasının ilen imkânsız olması durumunda, bu durumda, Abone’ye 12. maddedeki İhlal Halinde Ödenecek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ (varsa) eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 6. Abone’nin 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi tamamen dolmadan önce; Kampanya kapsamından çıkması ve/veya aboneligini iptal etmesi ve/veya Abonelik Sözleşmesi’ni tek taraı ve haksız olarak feshetmesi ve/veya ISLETMECI tarafından feshedilmesine neden olması ve/veya kampanya giris paketinden daha düsük ücretli bir pakete geçmesi ve/veya444 1 444 | turktelekom.com.tröncelikle uygulanır.13. Isbu Taahhütname bir nüshası ISLETMECI’de kalacak diger nüshası Abone’ye verilecek sekilde düzenlenmistir.Yukarıda belirtilen Kampanya kosullarını okudugumu, kabul ettigimi ve isbu Kampanya kapsamında asagıda isaret ettigim seçenek kapsamında yararlanmak istedigimi (asagıdaki seçeneklerden sadece bir tanesinin isaretlenmesi rica olunur.) kabul,beyan ve taahhüt ederim.a) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum. (.... )b) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden ve ücretsiz egitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum.(.... )c) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden yaralanmak istiyorum. (.... )d) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden +indirimli ALO Paket hizmetinden+ ücretsiz eğitim paketi faydasından yaralanmak istiyorum. (..... )e) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )f) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. ( .....)g) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + isbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak istiyorum. (.... )h) Kampanya kapsamında yukarıdaki Tablo’da belirtilen indirimli internet paketinden yararlanmak istiyorum + indirimli ALO Paket hizmetinden yararlanmak istiyorum + işbu Kampanya Taahhütnamesi’nde belirtilen VDSL modemi indirimli taksitli olarak satın almak + ücretsiz eğitim paketi faydasından yararlanmak istiyorum. (....)seçenekleri; Buki, TEDdy’s Ready, HIZLIGO, Kayıp Sesler Ülkesi ve Hedem Ingilizce paketleridir. Abone bu eğitim paketlerinden sadece 1(bir) tanesini seçebilecektir.8.Kampanya kapsamında yeni satış anında kapsam ve içeriği aşağıda tablo halinde belirtilen 8 Mbps, 12 Mbps ve 16 Mbps hızlarındaki internet paketlerden yararlanan Abone’lere Maxi Dijital Paket ; 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarındaki internet paketlerinden yararlan Abone’lere ise Prime Dijital Paket ücretsiz olarak sunulacaktır.9. Kampanya kapsamında Abone cihaz faydasından yararlanıyorsa Abone’ye teslim edilen Cihaz’da arıza olusması durumunda veya Cihaz’la ilgili her türlü talepte/sikâyette ilgili markanın yetkili teknik servisleri tarafından Cihaz’la ilgili garanti kapsamı dâhilindeki islemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Cihaz ile ilgili her türlü talep ve sikâyette, Abone 444 1 444 numaralı çagrı merkezi üzerinden cihaz tedarikçisinin iletisim bilgilerine ulasabilir. Cihaz’a iliskin her türlü talep ve sikayetini ISLETMECI’ye ve/veya Tedarikçi Firma’ya iletebilir.10. ISLETMECI resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik sartlardan ötürü isbu Kampanya sartlarında yapılan degisikliklerden sorumlu tutulamaz. Söz konusu degisiklikler, ISLETMECI tarafından www.turktelekom.com.tr resmi internet sitesi üzerinden ve benzeri yollarla degisiklik yürürlüge girmeden önce mevzuata uygun olarak Abonelere duyurulur. Bu durumda, Abone, ISLETMECI tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadıgı yönünde bir itirazda bulunamaz. Kampanya’nın Bilgi Teknolojileri ve Iletisim Kurumu tarafından herhangi bir nedenle Kampanya Basvuru Süresi veya Taahhüt Süresi tamamlanmadan önceki bir süreçte tamamen uygulamadan kaldırılması durumunda, Abone’ye 12. maddedeki İhlal Halinde Ödenecek Bedel yansıtılmayacak; Abone’nin (varsa) Cihaz için ödediği taksitlerin Cihaz’ın rayiç bedelinden çıkarılması sonucu çıkan meblağ + (varsa) yararlandığı eğitim paketinin 13. Madde de belirtilen rayiç bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile Abone’nin kalan Taahhüt Süresi boyunca ödeyeceği indirimli internet paket ücretleri toplamı + (varsa) indirimli cihaz taksit tutarları toplamı (“Kalan Aylar Faydası”) kıyaslanarak hangisi düşükse o meblağ Abone’den alınacaktır. 11. Kampanya kosullarına, internet tarifesine, baglantı ücreti, geçis ücreti ile ilgili güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulasılabilecektir.12. Abone’nin Kampanya’dan yararlandıgı süre boyunca geçerli olmak üzere, isbu Kosullar’ın 12. maddesinde belirtilen Mevzuat Hükmü ; daha sonrasında ise Mevzuat Hükmü’ne aykırı olmayacak şekilde Abone’nin ISLETMECI ile imzalamıs oldugu Internet Abonelik Sözlesmesi’nin bütün hükümleri, isbu Taahhütname’den kaynaklanan uyusmazlıklarda Kampanya kapsamında imzalayacağı Taahhütname’yi herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devretmesi halinde; Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Tüketici Hakları Yönetmeliği’nin 12 inci maddesinin 5 inci fıkrası (“Mevzuat Hükmü”) uyarınca, a) Abone şayet Kampanya kapsamında sadece kampanyalı internet hizmetinden yararlanıyorsa, Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (vergiler dahil 10 TL (On Türk Lirası)) + Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar bedeli (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paketi ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakb) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemiş olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag + şayet Abone Yalın Internet paketlerinden biriyle Kampanya’dan yararlanıyorsa ve kendisinden Kampanya kapsamında devre hazırlama ücreti alınmadı ise Kampanya kapsamında Abone’den tahsil edilmeyen Devre Hazırlama Ücreti (10 TL) + şayet Abone diğer internet servis sağlayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Saglanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakc) Abone şayet Kampanya kapsamında hem kampanyalı internet paketinden hem de kampanyalı ALO paket hizmetinden yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın olustuğu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde sağlanmıs olan indirimlerin toplamı (eger Abone’nin daha önce telefon hattı yok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan ) ALO Paket Baglantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden saglanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) şayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneliğini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarakd) Abone şayet Kampanya kapsamında kampanyalı internet paket ücretinden, kampanyalı ALO paket hizmetinden ve indirimli Cihaz faydasından yararlanıyorsa bu durumda Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandıgı tarihten itibaren taahhüde aykırılıgın olustugu döneme kadar Abone’ye Kampanya kapsamında internet paket ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Abone’ye Kampanya kapsamında ALO Paket tarife ücretlerinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + Kampanya kapsamında ALO paketinin aylık sabit ücretinde saglanmıs olan indirimlerin toplamı + (eğer Abone’nin daha önce telefon hattı yok idiyse kendisinden Kampanya kapsamında alınmamıs olan) ALO Paket Bağlantı Ücreti (vergiler dahil 16 TL (Onaltı Türk Lirası) )/(eger Abone daha önce Türk Telekom sabit hat abonesiyken ALO Paket’e geçis yaptıysa Abone’ye geçis ücretinden sağlanan indirim tutarı (6 TL (Altı Türk Lirası)) + Abone’nin Kampanya kapsamında ihlal tarihine kadar ödemis olduğu Taahhütlü Cihaz Taksit Ücretleri’nin Taahhüt Süresi boyunca Cihaz’ın Piyasa Bedeli olan 250 TL’den (Ikiyüzelli Türk Lirası) çıkarılması sonucu çıkan meblag sayet Abone diger internet servis saglayıcısındaki aboneligini iptal ettirmek suretiyle Kampanya’dan faydalanıyorsa ve Ihlal tarihinde kadar yararlandıgı ek indirimler varsa bu indirimlerin toplamı + şayet Abone Kampanya kapsamında ücretsiz eğitim paketinden yararlanıyorsa tercih ettiği eğitim paketinin 13. Maddede belirtilen rayiç bedeli + şayet Abone 9.madde de belirtilen ücretsiz Dijital paketten yararlanıyorsa Dijital paketin 9.Madde de belirtilen aylık rayiç bedeli ile ihlal tarihine kadar yararlanılan ay sayısının çarpımı sonucunda çıkan tutar (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi boyunca ödemeyi Taahhüt ettigi indirimli aylık internet paket ücretleri + indirimli ALO paket ücretleri + kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecegi Taahhütlü Aylık Cihaz Taksit Ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düsükse o bedel Ihlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Abone'den tahsil edilecektir.Ek olarak varsa bağlantı ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir. İhlal Halinde cihaz Faydası Abone’nin mülkiyetinde kalacaktır.

Eğer yeni abonelikse modem ücreti bağlantı ücreti vs gibi yüksek bir ücret çıkar. Ama mevcut aboneliğe yeniden taahhüt verildiyse sadece bir kaç günlük ücret ödersiniz

Eğer yeni abonelikse modem ücreti bağlantı ücreti vs gibi yüksek bir ücret çıkar. Ama mevcut aboneliğe yeniden taahhüt verildiyse sadece bir kaç günlük ücret ödersiniz
Mevcut aboneliğe ekledim :/
Hiçbir şey yapamadık artık bitmesini bekliyeceğiz konu kilit.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı