1 hafta boyunca diş ağrısı nasıl dindirilir?

Aktarcıya git, kurutulmuş papatya, zencefil, lavanta. Bunları karıştırırak çay yap. Bir nebze keser. Doktora gidip, güçlü bir ağrı kesici yaz ayrıca. Bal, sarımsak, soğan ile doğal antibiyotikleride unutmayın.

Aktarcıya git, kurutulmuş papatya, zencefil, lavanta. Bunları karıştırırak çay yap. Bir nebze keser. Doktora gidip, güçlü bir ağrı kesici yaz ayrıca. Bal, sarımsak, soğan ile doğal antibiyotikleride unutmayın.
Hocam diş doktoru 1000mg Amoklavin verdi. Ağrıyı dindirir herhalde diye düşünüyorum.

Hocam bu yaşıma kadar alkol ağzıma sürmedim vodka rakı felan diyorsunuz. 😀

2 tane dişi eksik birisi de dolgulu birisi olarak Apranax Fort en iyi çözümdür diyorum. Alkol, gargara vb. çok kısa süreli bir uyuşma sağlıyor. Apranax Fort içtikten şöyle yarım saat, 1 saat sonra etkisini göstermeye başlıyor ve ağrının durumuna göre en az 6 saat kesiyor. Uyumadan önce her türlü iç, gün içeririnde de ağrının durumuna göre kullanırsın. Ben sanırım 1 gün içinde en fazla 3-4 tane içmiştim.

2 tane dişi eksik birisi de dolgulu birisi olarak Apranax Fort en iyi çözümdür diyorum. Alkol, gargara vb. çok kısalı bir uyuşma sağlıyor. Apranax Fort içtikten şöyle yarım saat, 1 saat sonra etkisini göstermeye başlıyor ve ağrının durumuna göre en az 6 saat kesiyor. Uyumadan önce her türlü iç, gün içeririnde de ağrının durumuna göre kullanırsın. Ben sanırım 1 gün içinde en fazla 3-4 tane içmiştim.
Hocam peki Apranax Fort ilacı reçeteyle mi alınıyor? Doktorun önerdiği ilaçları kullanıyorum.

2 tane dişi eksik birisi de dolgulu birisi olarak Apranax Fort en iyi çözümdür diyorum. Alkol, gargara vb. çok kısalı bir uyuşma sağlıyor. Apranax Fort içtikten şöyle yarım saat, 1 saat sonra etkisini göstermeye başlıyor ve ağrının durumuna göre en az 6 saat kesiyor. Uyumadan önce her türlü iç, gün içeririnde de ağrının durumuna göre kullanırsın. Ben sanırım 1 gün içinde en fazla 3-4 tane içmiştim.

20ye az kaldı hocam kaydediyorum bu mesajınızı :D

Hocam peki Apranax Fort ilacı reçeteyle mi alınıyor? Doktorun önerdiği ilaçları kullanıyorum.

Hayır eczaneden normal alabilirsin, bir kutu Apranax Fort dersen veriyorlar. Amoklavin antibiyotik olduğundan reçete ile alınıyor ama ağrı sert vurursa ne yapar bilmiyorum sen her türlü elinde bir kutu Apranax Fort tut.

Yeni konular

Geri
Yukarı