Diş ağrısı 2 hafta nasıl idare edilir?

Donald the Great

Centipat
Yer
ТундЖелиград (Tunceligrad)
Daha fazla  
Biliyorum biraz saçma bir konu oldu ama yardımınıza ihtiyacım var, birkaç yıl önce arka dişlerimden biri kırılmıştı. (Çok küçük bir kırık belli bile olmuyor ama dilim araya giriyor.) Şu ana kadar ağrı yoktu, son 1 aydır böyle ve benim 1-2 hafta daha idare etmem gerekiyor. Sanırım içinde ufak bir çürük var (sadece soğuk su içerken ya da soğuk bir şey yerken ve akşamları ağrıyor.) Ne yapabilirim? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağrıyan tarafı su içerken bile kullanmamaya çalış. Mart ayından beri çürüğüm var ve düzgün bakımını yapa yapa ağrısı azaldı ve geçti şu an. Çürük geçmedi fakat ağrımıyor. Ya da ben alıştım :D

Ağrıyan tarafı su içerken bile kullanmamaya çalış. Mart ayından beri çürüğüm var ve düzgün bakımını yapa yapa ağrısı azaldı ve geçti şu an. Çürük geçmedi fakat ağrımıyor. Ya da ben alıştım :D

Zaten yakın zamanda dişçiye gitmeyi düşünüyorum, çürük derin değil sanırım dolgu yapar. Ama ortalık biraz sakinleşsin istiyorum.

Babaannem çürümüş dişinin üstünde 5-10 dakika zeytin bekletip sonra yiyordu psikolojikmen geçiyordu galiba saçma ama denenebilir. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı