1 Hafta Boyunca Soğuk Duş Ve Bol Su İçmek

Açıkçası kendinizle alakalı bu. Yapılı biri iseniz 4 litre sıkıntı olmaz bence ama abartı gibi. 3 litre bile fazla.

Baya tepki çekmiş ama bilmenizi istediğim şeyler var. Boyum 1.80, yaşım 18 daha dün girdim ve kilomda 75 civarı. Bunların yanında günde 4 Litre su içme olayını 8-9 ay önce denemiştim. 1 hafta sürdü ve hiçbir yan etkisi olmadı açıkçası. Hatta 5 Litreyi bile geçtim zaman zaman. Arkadaşında dediği gibi kişisel olarak bakılmalı olaya. Fazlasıyla atletik ve enerji doluyum yani hep hareket eder ter atarım. Bunları göz önünde bulundurmakta fayda var sanırım. Bu arada ilk defa soğuk duş alınca ve bornozu giyince baya sıcak geliyormuş. 😁😆

Baya tepki çekmiş ama bilmenizi istediğim şeyler var. Boyum 1.80, yaşım 18 daha dün girdim ve kilomda 75 civarı. Bunların yanında günde 4 Litre su içme olayını 8-9 ay önce denemiştim. 1 hafta sürdü ve hiçbir yan etkisi olmadı açıkçası. Hatta 5 Litreyi bile geçtim zaman zaman. Arkadaşında dediği gibi kişisel olarak bakılmalı olaya. Fazlasıyla atletik ve enerji doluyum yani hep hareket eder ter atarım. Bunları göz önünde bulundurmakta fayda var sanırım. Bu arada ilk defa soğuk duş alınca ve bornozu giyince baya sıcak geliyormuş. 😁😆
4 Litre hiç duymadı tabi insanlar birden duyunca " oh, noluyor lan! " oluyorlar. Normal bir şey yani. :D :D

4 Litre ortalamanın üstünde 3 Litre yapın bence. Ben günde minimum 2.5 Litre içiyorum. O bile yetiyor. Böbrekler içinde iyi su. Fakat kötü tarafı günde 10 felan tuvalete çıkmak ölüm :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı