1 haftadır GigaFiber internet yok

Mubis10

Centipat
Merhaba. Arkadaşım geçen hafta benim adresime altyapı sorgulaması yaptı ve TurkNet'in altyapısının olduğunu söyledi. Ben pek istemiyordum çünkü hakkında çok fazla şikayet var bu firmanın. Neyse geçen hafta başvurdum deneyelim diye kurdular ve kurduktan 5 dakika sonra internet gitti. Geldiler düzelttiler hemen daha sonra akşam tekrar gitti. Hemen arıza kaydı açtım ertesi gün ekip geleceği söylendi ve gelmediler. 1 haftadır ekip bekliyorum hiçbir şekilde gelmiyorlar. Sürekli internetten çalışıyorum ve mağdur oldum. Binada Türk Telekom fiber altyapısıda var. Komşularım oradan bağlı ve hiçbir problem olmadan kullanıyorlarmış. Sizce geçiş yapmalı mıyım?

1655302785368.jpg

Merhaba. Arkadaşım geçen hafta benim adresime altyapı sorgulaması yaptı ve TurkNet'in altyapısının olduğunu söyledi. Ben pek istemiyordum çünkü hakkında çok fazla şikayet var bu firmanın. Neyse geçen hafta başvurdum deneyelim diye kurdular ve kurduktan 5 dakika sonra internet gitti. Geldiler düzelttiler hemen daha sonra akşam tekrar gitti. Hemen arıza kaydı açtım ertesi gün ekip geleceği söylendi ve gelmediler. 1 haftadır ekip bekliyorum hiçbir şekilde gelmiyorlar. Sürekli internetten çalışıyorum ve mağdur oldum. Binada Türk Telekom fiber altyapısıda var. Komşularım oradan bağlı ve hiçbir problem olmadan kullanıyorlarmış. Sizce geçiş yapmalı mıyım?

Eki Görüntüle 1420718
Arıza kaydına biraz daha yüklenin bence.

Gigafibere sahip olup kullanmayanın mantığı sorgulanabilir. 1 hafta katlanın, sonra 140 liraya gigabit internet kullanacaksınız.
İroni yaptığınız düşünüyorum o yüzden cevap vermeyeceğim.

Gigafiber altyapısındakilere oldukça fazla yardımcı oluyorlar. İlla ki çözülür sorun. TT'den 250 liraya 2 yıl taahhütlü 100 Mbps internet alırsanız daha çok pişman olursunuz.
Kaç defa Gigafiber kullandın da konuşuyorsun? Deneyimlemediğin bir şey için yorum yapma.

Arıza kaydına biraz daha yüklenin bence.
Kaç defa aradım yazdım. Bugün akşama kadar çözülmez ise Vodafone 200 Mbps pakete başvuru yapıcam. En azından kurumsal bir firma ile muhattap olucam.

Eki Görüntüle 1420718
Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim😇

Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüm. Destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim😇
Teşekkürler çok hızlısınız destek konusunda. İptal ettim interneti ve vodafone için başvurumu yaptım. 1 hafta saha ekibini yollayamamak kabul edilebilir değil.
_20220616_154934.png

@ItsAllGoodman Komik birşey mi var?
@lrkende

Son düzenleme:

Geri
Yukarı