1 Hatıra M.249 var fiyatı nedir?

Emekli Midye

Hectopat
Elimde hatıra bir M.249 Fernando Alvarenga tarafından imzalanmış ve üzerindeki stickerları piyasada bulamadım fiyatını da öğrenemiyorum, lütfen yardımcı olur musunuz?

Stickerler: MIBR (Altın) | Katowice 2019, IEM (Altın) | Katowice 2019, Astralis (Altın) | Katowice 2019, fer (Altın)

Maalesef stickerların pek bir değeri yok aslında. Biliyorsunuz stickerlar silahlara yapıştırılınca değer kaybediyor, o silah da m249 olunca... Stickerlar tek başına pahalı olsa da o skini ancak 1-1.50 TL gibi bir fiyata satabilirsiniz.

Fiyatı nedir derken.
Steam'den satışa çıkarıp bakabilirsiniz.

Üzerindeki stickerler piyasada yok diğer sitelerdede bulamadım altınlar parlak skinlerin 27 katı yani tahmin ettiğim fiyat 9000 TL gibi bir şey yapıyor hepsinin toplamı am şimdi bazı skinlerin fiyatları artmış.
Maalesef stickerların pek bir değeri yok aslında. Biliyorsunuz stickerlar silahlara yapıştırılınca değer kaybediyor, o silah da M.249 olunca... Stickerlar tek başına pahalı olsa da o skini ancak 1-1.50 TL gibi bir fiyata satabilirsiniz.

9000 TL'lik stickerlerin bir anda 1.50TL'ye düşmesi bayağı garip.

Üzerindeki stickerler piyasada yok diğer sitelerdede bulamadım altınlar parlak skinlerin 27 katı yani tahmin ettiğim fiyat 9000 TL gibi bir şey yapıyor hepsinin toplamı am şimdi bazı skinlerin fiyatları artmış.

9000 TL'lik stickerlerin bir anda 1.50TL'ye düşmesi bayağı garip.

Onlar sadece majör gibi turnuvalarda yapılan iyi hareketlere ve oyuncuların anılması için oyuna getiriliyor bende 6 tane hatıra var en değerlisi 3 TL 9000 TL olsaydı piyasada hatıra kalmazdı kanka.

Geri
Yukarı