1 Kasada 2 Bilgisayar Mümkün Mü?

pardon dostum teknopat degilmiş chip forumda imiş
Bak birisi orda bir cihaz paylaşmış belki o işini görür
Bak birisi orda bir cihaz paylaşmış belki o işini görür
Burada iki kasa bir monitör için yorumlar var ama🙄
Aynen öyle windows 10/7/xp gibi sistemlerin img ini kullanıyorlar. Gayet basit ama olur mu olmaz mı bilmiyorum. Çok deneysel bir durum
Musait vakitte uğraşacağım.

Orada biri paylaşım yapmış ona bak sen
1574336412292.png

Fazlasıyla mümkün. CES 2018 ya da CES 2019'da dediğin işlevleri görebilecek çift anakartlı bir kasa modeli paylaşılmıştı. Fakat biraz sınırlandırmalara sahipsin. Yanlış hatırlamıyorsam temel sistemin ATX hatta ATX+ olsa da diğer sistemin Mini-ATX olması gerekiyordu. Dediğin olay yeni yeni gelişiyor ve ileride gayet güzel bir şekilde kullanılacaktır diye düşünüyorum ama şu anlık fazla masrafa sahip bir şey.

Fazlasıyla mümkün. CES 2018 ya da CES 2019'da dediğin işlevleri görebilecek çift anakartlı bir kasa modeli paylaşılmıştı. Fakat biraz sınırlandırmalara sahipsin. Yanlış hatırlamıyorsam temel sistemin ATX hatta ATX+ olsa da diğer sistemin Mini-ATX olması gerekiyordu. Dediğin olay yeni yeni gelişiyor ve ileride gayet güzel bir şekilde kullanılacaktır diye düşünüyorum ama şu anlık fazla masrafa sahip bir şey.
Açıkçası büyük bir kartonun içine 3 sistemde koyabilirim ama benim kastettiğim şey bu değil.

Arkadaşlar RTX 2070 ekran kartım ve Ryzen 5 2600 işlemcim var ben bazı ağır olmayan bilgisayarı arkadaşımla beraber oynamak istiyorum (onun bilgisayarı pek iyi değil). Kısacası ben bu bilgisayarda 2 monitör 2 ayrı Windows, mouse, klavye ve kulaklık (kulaklık biraz ütopik geldi) kullanabilir miyim?
Bildiğim kadarıyla böyle birşey mümkün değil mümkünse bile çok iyi anlamak lazım bilgisayardan anca öyle biri mümkün kılabilir bu dediğinizi eğer yapamazsanız istediğinizi arkadaşınla kendi bilgisayarından ateş ve su oynayabilirsiniz

Bilen bilmeyen herkes yazmış valla. Dediğin şey mümkün. Şu videoyu incele. ASTER adlı bir programla da yapabilirsin lakin deneme sürümü 30 gün sonrasında ne yaparsın bilmem.

Düzenleme: ASTER: Multiseat software for Windows 10/8/7

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilen bilmeyen herkes yazmış valla. Dediğin şey mümkün. Şu videoyu incele. ASTER adlı bir programla da yapabilirsin lakin deneme sürümü 30 gün sonrasında ne yaparsın bilmem.

Düzenleme: ASTER: Multiseat software for Windows 10/8/7

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aksam izleyeceğim teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı