Hediye 1 kişiye Tomb Raider serisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

F2TO

Centipat
Herkese iyi akşamlar dostlar, fazla değerli değil biliyorum bu zor günlerde içimden geldiği için hediye etmek istiyorum.

Tomb Raider ( 2013 )
Rise of the Tomb Raider.

Şartlar:

Technopat üzerinde 100 mesaja sahip olmanız yeterlidir.
Steam üzerinde herhangi bir yasak, kısıtlamaya sahip olmamanız.

Katılıyorum yazmanız yeterlidir 22:00'da kazananları açıklayacağım sonradan yazmamanızı rica ediyorum.
Bakiyem Steam üzerindedir 2 oyunu da 1 kişiye atacağım bol şans. Değerli insanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum, ilk oyunun yarısı fena değildi sonra sildim, bana tutarsa ikinci oyunu da başkasına atabiir misiniz bende bulunuyor da?
Tutacağından da değil de.

Herkese iyi akşamlar dostlar, fazla değerli değil biliyorum bu zor günlerde içimden geldiği için hediye etmek istiyorum.

Tomb Raider ( 2013 )
Rise of the Tomb Raider.

Şartlar:

Katılıyorum yazmanız yeterlidir 22:00'da kazananları açıklayacağım sonradan yazmamanızı rica ediyorum.
Bakiyem Steam üzerindedir 2 oyunu da 1 kişiye atacağım bol şans. Değerli insanlar.

Epic Games'te tüm serileri beleşe alan ben.

Tomb Raider ( 2013 )
Rise of the Tomb Raider.

Şartlar:

Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı