Shadow Of the Tomb Raider Türkçe Desteği Yok

Gidin İngilizce öğrenin de unutun artık şu dil desteğini ya. Yapılmayacak birşey için beklemeyin. Zarara uğrayan yine siz olursunuz. :(

Tomb Raider'a dil desteğine gerek yok. Tomb Raider'in ingilizcesi hep sade ve basit olmuştur. Yani çokta fifi. Ağır ingilizcesi olan oyunları oynamayız biz de olur, biter. Eğer Türkçe dil desteği olsaydı orjinalini alacaktım. Onlar kaybetti.

Beni onların satışları ya da korsan kullanım ilgilendirmiyor. Müşterinin istekleri önceliklidir. Ben orjinal oyun oynamaktan yana biri olarak bu hizmeti istiyorum. Bahaneleri umrumda bile değil. Bana bu hizmeti sunacaklar ya da beni ve benim gibi düşünen insanları kaybedecekler.

Ayrıca şunu idda ediyorum. Tomb Raider gibi hafif ingilizcesi olan oyunlar çok rahat Türkçe altyazı gelebilir. Tüm oynu değil sadece oyun içi alt yazıları çevirebilirler. Sonuçta oyunda bir ya da iki defa sinematik oluyor. Lara'nın kendi kendine söyledikleri var bir de. Bu kadar zor olmamalı. Google translate koysan %90 doğru çevirir. Bu kadar basit ingilizcesi var bu serinin. Bahane uydurmasınlar.

Kısmı Türkçe seçenekleri gelebilir. Sadace sinametikleri çevirseler bile olur. Dediğim gibi oynun ingilizcesi çok basit. Ne kadar az satış yaparlarsa yapsınlar en azından oynu orjinal oynayanlara bir jest olur. Ama kesip atmak istiyorlarsa kendileri bilir, kendileri kaybeder.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı