1 mail adresi kaç adet mail adresine kurtarma olarak tanımlanır?

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
Sorumu örnekle anlatayım. 1 mail adresim var, bu mail adresini 2 hesap için kurtarma e postası olarak seçmek istiyorum. Yani 2 e-posta adresinden şifremi unutsam da 1 tane mail üzerinden kod göndermesini istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Merhaba,
Sorumu örnekle anlatayım. 1 mail adresim var, bu mail adresini 2 hesap için kurtarma e postası olarak seçmek istiyorum. Yani 2 e-posta adresinden şifremi unutsam da 1 tane mail üzerinden kod göndermesini istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Mümkün farklı servisler olmak kaydıyla diye biliyorum. Yani 2 tane Gmail mail adresine tek bir maili kurtarma maili olarak tanımlayabilir misiniz ondan emin değilim ama örneğin biri gmail diğeri yandex e-mail adresine aynı e-mail adresini kurtarma olarak tanımlayabilirsiniz.

Mümkün farklı servisler olmak kaydıyla diye biliyorum. Yani 2 tane Gmail mail adresine tek bir maili kurtarma maili olarak tanımlayabilir misiniz ondan emin değilim ama örneğin biri Gmail diğeri Yandex e-mail adresine aynı e-mail adresini kurtarma olarak tanımlayabilirsiniz.

Tam olarak ilk örnek verdiğiniz gibi aslında.
[email protected] hesabı
[email protected] ve [email protected] hesaplarının kurtarma adresi olarak tanımlandı şu an. Bunda bir sorun olur mu acaba?

Yandex Mail'de bütün hesaplarıma aynı eposta adresini kurtarma adresi olarak kayıt ederim. Bugüne kadar hiç sorun olmadı. Diğer servislerde birden fazla hesabım olmadığı için bilemiyorum.

Yandex Mail'de bütün hesaplarıma aynı e-posta adresini kurtarma adresi olarak kayıt ederim. Bugüne kadar hiç sorun olmadı. Diğer servislerde birden fazla hesabım olmadığı için bilemiyorum.

Yandex'e kurtarma hesabı olarak Hotmail'mi tanımladınız yoksa yine Yandex mi?

Merhaba,

Merhaba! Evet bir e-posta adresini iki hesap için kurtarma e-postası olarak seçmek mümkündür. Konu sahibi.

Sınır olmaması gerek değil mi? Bir yerden duymadım ama öyle düşündüm.

Mesela 1 telefon numarasına Gmail hesabı açarken yanlış bilmiyorsam bir sınır olabilir, bir numaraya belli bir mailden fazlasını açamayabilirsin galiba ama emin değilim.

Ama atıyorum 5-6 tane mailin vardır ve bunların kurtarma e postası için bir mail açarsın ve hepsine aynısını koyarsın diye düşünüyorum, tam bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı