1 milyon TL'niz olsa ne yapardınız?

Toros'u seviyorum ve arabaya fazla para vermeyi sevmiyorum. 1 milyon liralık araba almak yerine ucuza bir kaç araba alırım. 1 milyona alınacak arabalarda artık sıradanlaştı zaten.
Hocam TOKİ'de o paralara çok ev var.

Hocam ben Kırıkkaleliyim ama burayı hiç sevmiyorum oturulası bulmuyorum siz neden buradan ev almak istiyorsunuz?

Yuva tokilerin konumu iyi değil. Çingene mahallesi.

Kafa dinlemelik yer.
Evet tam çingene mahallesi.Yuva bence Kırıkkale'nin en kötü mahallesi.Ama insanlar TOKİ'lere yerleşmeye başlasın o gecekondu tarzı yerler de yıkılır benim fikrim.Biz de TOKİ'de oturuyoruz şimdi ama çoğu şey sıkıntılı doğalgaz yanmıyor televizyonlarda sinyal yok.Hele ilk teslim aldığımız ağustosta görecektiniz,su,elektrik ve asansör bile yoktu.Cami bahçesine gidip 5 kiloluk bidonlara doldurup 6 kişi merdivenden çıkarttığımızı hatırlıyorum.

Evet tam Çingene mahallesi. Yuva bence Kırıkkale'nin en kötü mahallesi. Ama insanlar TOKİ'lere yerleşmeye başlasın o gecekondu tarzı yerler de yıkılır benim fikrim. Biz de TOKİ'de oturuyoruz şimdi ama çoğu şey sıkıntılı doğal gaz yanmıyor televizyonlarda sinyal yok. Hele ilk teslim aldığımız ağustos'ta görecektiniz, su, elektrik ve asansör bile yoktu. Cami bahçesine gidip 5 kiloluk bidonlara doldurup 6 kişi merdivenden çıkarttığımızı hatırlıyorum.

Biz Tepebaşı'nda oturuyoruz. Binaların yan yana olması dışında bir sorun yok. Belediye pek iyi çalışmıyor.

Kim eder hocam? Para paradır ama sanırım sizin kafa 2020 öncesinde kalmış o para ile çok bişey yapamazsınız demek istedim.
Kanka gözünü sevim yazacağın max ' gider araba alırım 500k ' mesela böle demen bile yeter. ancak az para diye tabir koymadım. ben 1 milyona ne yaprsınız dedim. az olup olmamasını sormadım.

Arkadaşlar merhaba. Umarı iyisinizdir. Bugün biraz hayal kuralım, eğlenelim diye böyle bir konu açtım. Sizin 1 milyon TL 'niz olsa ne yapardınız? Alırım dediğiniz ürünün fiyatını ve adını yazarak bir liste yaparsanız, hem bu konuyu okuyanlar için de daha açıklayıcı olur. Örneğin:
- PS5 25 bin TL.
-Herhangi bir araba markası: 500 bin TL.
Bunlar gibi yaparsanız çok daha iyi olur. Yapmazsanız canınız sağ olsun. İyi hayaller.
Sağlık kabini açardım.

Evet tam çingene mahallesi.Yuva bence Kırıkkale'nin en kötü mahallesi.Ama insanlar TOKİ'lere yerleşmeye başlasın o gecekondu tarzı yerler de yıkılır benim fikrim.Biz de TOKİ'de oturuyoruz şimdi ama çoğu şey sıkıntılı doğalgaz yanmıyor televizyonlarda sinyal yok.Hele ilk teslim aldığımız ağustosta görecektiniz,su,elektrik ve asansör bile yoktu.Cami bahçesine gidip 5 kiloluk bidonlara doldurup 6 kişi merdivenden çıkarttığımızı hatırlıyorum.
Karşıyaka ve Bahçelievler tarafı daha kötü. Bu yaz su sıkıntısı oldu o mahallelerde.

Geri
Yukarı