1 milyon TL'ye sıfır araç önerisi

Doğuşoto bayi olması lazım. Dediğim gibi bayiler audinni dediği rakamdan daha üstünde satarlar.
Passat yerine Cherry bulsam Cherry alırdım.

Ayrıca dediğinize göre bayiler biraz daha pahalı satar eğer o hesaptan gidersek. Onun yerine 1.5 TSI Skoda SuperB almak daha mantıklı.

Ayrıca dediğinize göre bayiler biraz daha pahalı satar eğer o hesaptan gidersek. Onun yerine 1.5 tsı Skoda SuperB almak daha mantıklı.

Octavia da mantıklı.

Peugeot 2008 veya Opel mokka bu fiyata en iyi SUV olabilir bana göre.

4 yıldız alan giriş seviye SUV yerine Premium 5 yıldız alan araçlar daha mantıklı.

Octavia da mantıklı.

Evet Octavia'da mantıklı 1.0 TSI 914.000 TL 1.5 TSI 971.000 TL 100.000 bayi arttırıyor desek en kötü kredi çekip alırsın 0 Skoda. Ayrıca konu sahibi Skoda düşünürse bizde 2016 Skoda Rapid var 1.2 TSI gayet güzel bir araba içeriye çok seste vermiyor. Şu ana kadar bizde arıza çıkarttırmadı.

Yetkili servisi olmayan TOGG mu?

Alabilirseniz TOGG öneririm. Bu fiyata daha iyisi yoktur muhtemelen. Ayrıca yetkili servisi yok diyenler de buna bakabilir.

Evet Octavia'da mantıklı 1.0 tsı 914.000 TL 1.5 tsı 971.000 TL 100.000 bayi arttırıyor desek en kötü kredi çekip alırsın 0 Skoda. Ayrıca konu sahibi Skoda düşünürse bizde 2016 Skoda Rapid var 1.2 tsı gayet güzel bir araba içeriye çok seste vermiyor. Şu ana kadar bizde arıza çıkarttırmadı.

Evet Skoda güzel araba markasıdır. Özellikle octavia favorimdir o markada.
Tek sorun 1.0 o paraya satılması beni üzüyor. Fakat 1.5 mantıklı geldi. Ama şimdi Egea bile 1.6 130HP ve stage 1 yap :(

Evet Skoda güzel araba markasıdır. Özellikle octavia favorimdir o markada.
Tek sorun 1.0 o paraya satılması beni üzüyor. Fakat 1.5 mantıklı geldi. Ama şimdi Egea bile 1.6 130HP ve stage 1 yap :(

Skoda zaten VW'nin yan markası olduğu için çoğu şey aslında VW ile aynı. Passat alacağıma SuperB alırım daha iyi. Bizde arabayı satmayı düşünüyoruz vag grubundan alacağız sanırım Skoda veya VW. Ama araba daha 6.600'de olduğu için biraz daha kullansak mı kararsızız.

Skoda zaten VW'nin yan markası olduğu için çoğu şey aslında VW ile aynı. Passat alacağıma SuperB alırım daha iyi. Bizde arabayı satmayı düşünüyoruz vag grubundan alacağız sanırım Skoda veya VW. Ama araba daha 6.600'de olduğu için biraz daha kullansak mı kararsızız.

Bütceniz kaç ki? Ben Audi'den şaşmam aslında yeni kasa örnek octavia mı? Eski kasa A4 mü deseler? Audi A4 derim örnek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı