1. nesil i3 işlemcili sistemde CS:GO oynanır mı?

En iyisi mümkünse çalışmak fakat ailenizede destek veriyorsanız bir şey diyemem yahut yaşın küçükse para biriktirip 1000 TL'ye GTA 5 bile açabilecek derecede 2 el bir sistem toplanabilir fakat dediğim gibi mümkünse eğer ki illa da oynayayım derseniz 640x400 hepsi en lowa çekin ardından YouTube'ye CS:GO Low specs cfg yazın ve indirip çıkartın (nasıl yapıldığı gösteriliyor) CS:GO işlemci isteyen bir oyun olduğu için 1. nesil hem de ı3 ile çok zor.

Kardeşim bende yıllarca I3 2.nesil kullandım, bende 20-30 FPS alıyordum. İnternette gördüğün FPS arttırma videoları yalan ya da 1-2 FPS anca arttırır. Yıllarca o yöntemleri denedim ve işe yaramıyor. Geforce Now Türkiye'ye gelicek oradan oyna.
Umarım kendin iyi bir bilgisayar toplarsın ve o çileden kurtulursun.

sana acı bi gerçek söyliyim senin işlemcin q6600 dan bile düşük🤣🤣 ve cs işlemci tabanlı bi oyun

Kardeşim bende yıllarca I3 2.nesil kullandım, bende 20-30 FPS alıyordum. İnternette gördüğün FPS arttırma videoları yalan ya da 1-2 FPS anca arttırır. Yıllarca o yöntemleri denedim ve işe yaramıyor. Geforce Now Türkiye'ye gelicek oradan oyna.
Umarım kendin iyi bir bilgisayar toplarsın ve o çileden kurtulursun.
GeforceNow da çok iyi bir çözüm değil aslında. İnternetin yok oyunda yok. Ama yine de laglı oynayabiliyorsun.

1. nesil i3 işlemci, ekran kartı NVIDIA GeForce 500 2 GB ekran kartı, RAM 8 GB ana kartım orta gereksinim, DirectX sürümüm 12, 300 GB boş alanım var. CS'de 15 FPS alıyorum. Zula ya da Black Squad kasar mı? Ya da LoL Wild Rift kasar mı? Dont Starve Together indirmeyi düşünüyorum, indirmeli miyim? CS:GO'da nasıl 30 FPS alırım. CS 1.6 indirdim kasmıyor, aynı performansı CS:GO dada bekliyorum, beklemeli miyim? Tek istediğim şey CS:GO ya da Black Squad kasar mı?

Şu videoları izleyin FPS niz az da olsa artacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı