1. nesil i3 işlemcili sistemde CS:GO oynanır mı?

1. nesil i3 işlemci, ekran kartı NVIDIA GeForce 500 2 GB ekran kartı, RAM 8 GB ana kartım orta gereksinim, DirectX sürümüm 12, 300 GB boş alanım var. CS'de 15 FPS alıyorum. Zula ya da Black Squad kasar mı? Ya da LoL Wild Rift kasar mı? Dont Starve Together indirmeyi düşünüyorum, indirmeli miyim? CS:GO'da nasıl 30 FPS alırım. CS 1.6 indirdim kasmıyor, aynı performansı CS:GO dada bekliyorum, beklemeli miyim? Tek istediğim şey CS:GO ya da Black Squad kasar mı?
İ3 540 , GT 430 , 4 GB Ram 200 FPS alıyorum. Zula konusunda da birçok haritada 90-130 FPS alıyorum. Çözünürlük 1366x768 düşük ayarlar.

Ben burada konu sahibi ile dalga geçilmesini hiç hoş bulmuyorum. Foruma nasıl girdiniz? 30 FPS bile almaz tarzı cümleler hiç hoş olmuyor arkadaşlar. Bütçesi olmayabilir ancak dalga geçilerek bunun anlatılması aşağılamaya gidiyor. Yapmayalım.

Ben burada konu sahibi ile dalga geçilmesini hiç hoş bulmuyorum. Foruma nasıl girdiniz? 30 FPS bile almaz tarzı cümleler hiç hoş olmuyor arkadaşlar. Bütçesi olmayabilir ancak dalga geçilerek bunun anlatılması aşağılamaya gidiyor. Yapmayalım.

Beden önceki kişiler bayağı dalga geçmiş bende ona 775 pin sistem önerdim ama 4 çekirdekli toplaması lazım yoksa yine 2 çekirdekli olursa i3 gibi olur o sistemi EBA PC diye satıp onun yerine 2. elden 775 pin 4 slotlu anakartlara bakması modlu X5660 veya E5450 bulması lazım X5450'yi önermiyorum çok ısınıyordu ama güzel soğutucu bulursa onu da alabilir GTX 1050'ye yeten bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı