1 sene sonra Series S alınır mı?

4D0niSs

Decapat
Makaleler
1
Kendime konsol almak istiyorum. PS4 sahibiyim halihazırda para biriktirmeye başladım. 1 yıl içinde almayı düşünüyorum. Switch istiyorum ama oyunlarını sevmiyorum o yüzden para israfı gibi geliyor. Series S ise yeni nesil oyunlarda bile 60 FPS veriyor sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime konsol almak istiyorum. PS4 sahibiyim halihazırda para biriktirmeye başladım. 1 yıl içinde almayı düşünüyorum. Switch istiyorum ama oyunlarını sevmiyorum o yüzden para israfı gibi geliyor. Series S ise yeni nesil oyunlarda bile 60 FPS veriyor sizce ne yapmalıyım?

Hocam bence efsane Cuma'yı bekleyin ve ondan sonra karar verin.

Alınır. Game Pass bile yeterli. Ayda 44 TL ile dolu dolu oyun oynuyorum One S de. Param olursa üst nesil konsola geçer devam ederim. Series S te RTX olayı gayet fark ettiriyor kendini. Bence alınır.

Eğer xbox yeterli desteği verirse ( muhtemelen vericek ) yeni konsollar çıkana kadar alınabilir bir konsol ( yani yeni bir nesile geçmeden )

Ben de hem PS4 Pro hem Series S var. PSN'in yüzünü bakmıyorum. Aldigim en iyi kararlardan biriydi. 4K TV de yok. İhtiyaç da hissetmiyorum. Game Pass'e sürekli yeni oyunlar geliyor ve ben ne oynasam diye bakıyorum her ay 😬

Seneye sor.
Yahu 2 gunde 100 TL den fazla fiyati artti, 10 gun once N11 den 3200 e alinabiliyordu suan 3600 den ucuza yok. Efsane cumaya kadar dolar 9.7 yi bulur yine indirimle 3600 e alirsin.

Bosa hayal kurmayin.

Dostum yeni nesil oyunlarda 60 mı? Cep herkülü bu konsol. Aktif olarak aylardır kullanmaktayım şu an 2K çözünürlükte sabit 120 FPS veremediği bir tek Microsoft Flight Simulator oldu. Onda da 100 FPS civarı verdi. Gerçekten çok işlevli ve güçlü konsol kesinlikle "cep herkülü" sıfatı kendisine çok yakışıyor. İstersen monitör önerisi bile yapabilirim monitörümden de çok memnunum.

Geri
Yukarı