1. sınıf yarıyılında açık öğretim kredisi ne kadar olmalı?

Ömer DUMAN28

Decapat
Arkadaşlar kredim 18 görünüyor. Agno'da 1.25, şu an 1. sınıf yarıyılındayım çok mu kötü?

(Açıktanöğretim)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-01-07 201028.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-07 201028.png
    71,4 KB · Görüntüleme: 49
D siz dersin yok gibi. Gerçekten çok kötü. En azından CC olsa notların senin için daha iyi olur. Soruna cevap olarak 2.00 olmalı.

D siz dersin yok gibi. Gerçekten çok kötü. En azından CC olsa notların senin için daha iyi olur. Soruna cevap olarak 2.00 olmalı.
Nasıl olabiliyor İngilizce den ilk sınav da 60 ikinci de 65 Edebiyat da ilkinde 75 ikincide 40 aldım ?

Bunlar da mı CC değil

Şimdi baktım aga hiç umursamıyorum da puanlamalara bile bakmamışım agno ya bakmıştım sadece neyse ikinci yarıyıl da düzeltilir mi yoksa kesin kaldık mı bu sene?
Şimdi kalma diye bişey yok. 2. yıl çok çalışıp sene sonu ortalamanı 2.00 üzerine çıkarırsan FF hariç her dersi geçmiş sayılırsın. Ama 2. dönemde de 2.00 ın altında kalırsan seneye 1. dönemde bütün o D'li dersleri tekrar alman gerekir.

Şimdi kalma diye bir şey yok. 2. yıl çok çalışıp sene sonu ortalamanı 2.00 üzerine çıkarırsan ff hariç her dersi geçmiş sayılırsın. Ama 2. dönemde de 2.00'ın altında kalırsan seneye 1. dönemde bütün o D'li dersleri tekrar alman gerekir.

Peki ikinci dönem de de 2.00'ın altında kalırsam yine 2. sınıf olarak devam ediyorum ama alttan alıyorum muhabbeti mi olacak yoksa 1. sınıf mıyım? Kusura bakma dostum bu üniversite not sistemin de çok cahilim anlamıyorum pek.

2 nin altında kalırsan, 2. senenin 1. döneminde 1. senenin 1. dönemindeki bütün D li dersleri alırsın. Eğer kredin yeterse 2. sınıf derslerini de alırsın. İnsanlar alttan ders ala ala sene uzatıyorlar. 2 nün üzerinde kalmaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı