1 TB Kingston NV2 1474TL

4 TL fark var ama çok daha iyi.
Attığınız ile bu konudaki SSD arasındaki fark nedir? Ben anlayamadım çünkü.

Dram olmayınca hem tam vadettiği hızı vermiyor hem de ömrü daha kısa oluyor Dram'li bir SSD'den.
Okuma yazma testlerinde bence vaad edilen hızı veriyor. büyük boyutlu dosyaları yazmada belli aşamadan sonra ciddi hız düşüşü var gibi, onun dışında ömür kısalaması da söz konusu olabilir. bakıldığında dramli-dramsiz ssd ler arasında çok uçuk bir fiyat farkı da yok. ssd üreticileri neden dramsiz ürün üretiyor mantıklı bir nedeni yok gibi.. tıpkı nvidia nın 3070-3070 ti modeline 8gb vram koyması gibi. sorun fiyat mı değil. önceki nesil 2000 serisine 12gb vram koymuşsun yani genel olarak nvidianın düşük vram kullandığı da söylenemez ee yapmaya çalıştığın şey nedir? kafayı sıyırmışlar yani canım ne isterse onu yaparım modundalar.

Çök:)
Alacağım sistemde yükseltme olarak bu ssdyi seçmeyi düşünüyorum pişman olur muyum?

V değil hocam Dram
Bu SSD de var mıdır?

Neredeyse aynı fiyata dram li modeller var, ben hazır sistemde buna mecbur kaldım ama siz tek ürün olarak sipariş verecekseniz dramli almak daha mantıklı.
Sistem bu hocam 1 TB dramli SSD yükseltme tavsiyeniz varsa bekliyorum. Seçeneklerde güzel SSD yoksa sistemi aldıktan sonra SSD i satıp başka da alabilirim. Ama mümkünse seçeneklerden gidelim. @195353 @messinicocugu

Yeni konular

Geri
Yukarı