1 TB PCI-e M.2 SSD tavsiyesi

Bütçe
2000 TL
Bu baya iyiymiş, öneri için teşekkür ederim. PNY'yi daha önce duydum ama başka bir pek bilinmeyen SSD markasından ağzı yanmış biri olarak, güvenilir bir ürün, değil mi? Yavaşlama, data eksiltme gibi sorunları olmaz yani.
PNY köklü bir marka, SATA SSD'leri kötü ancak CS3030/3040 modelleri iyidir. Quadro RTX 4000 ekran kartında harika iş çıkarmıştı soğutma olarak.
Teşekkürler. PNY'nin 2 TB versiyonunun siparişini veriyorum o zaman.
Hayırlı uğurlu olsun.

UD70'de Phison E12S var çok iyi değil onun kontrolcüsü. us70 tercih etmenizi öneririm ben. @AlgoritMa
Öğlen işteydim akşam evde alırım dedim fiyatı yükselmiş. 🙁
Oyun ve günlük kullanım şuanda 240GB'lık Toshiba TR200 kullanıyorum. Ve beni gerçekten sinir ediyor. Herhalde 930₺'ye UD70 alırsam beni üzmez diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?

Sonuncu UD70'İ 930 liradan aldım fiyatı 1014₺ oldu. 😁

Son düzenleme:
Hayır olsun. Dün akşam Amazon.com.tr'de Corsair MP600 Amazon Germany satıcıda vergi kargo dahil 1050 TL'ye düştü direkt aldım. Şuan 2500 TL olmuş TR satıcılarda. US70 ve CS3040 ile aynı özelliklerde.
Salı akşamı aldığım ürün bu sabah itibariyle gümrükten çıkmış. Yemin ediyorum Amazon.de TR'den daha hızlı çalışıyor. 3 günde laptop teslim edemediler TR'de hatta çalıştıkları expresscargo bide yalan söylüyor araç yolda diye. Gittim şubeden teslim aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı