1 TB SATA SSD önerisi

WithTheRuleOfLaw

Hectopat
Merhabalar,

Abra A5 v.16.4 kullanıcısıyım.

PNY CS3030 250 GB ve.
WD SN550 250 GB NVMe M.2 SSD sahibiyim. Depolama olarak yetmemeye başladığı için SATA 3 SSD almayı düşünüyorum. Fiyatlar artmadan en F/P ürünü almak istiyorum açıkçası. Şu iki ürünün F/P olarak kaldığını fark ettim: Patriot Burst 960 GB ile SanDisk Ultra 3D 1 TB.

Bana ne önerirsiniz sayın forum üyeleri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Abra A5 v.16.4 kullanıcısıyım.

PNY CS3030 250 GB ve.
WD SN550 250 GB NVMe M.2 SSD sahibiyim. Depolama olarak yetmemeye başladığı için SATA 3 SSD almayı düşünüyorum. Fiyatlar artmadan en F/P ürünü almak istiyorum açıkçası. Şu iki ürünün F/P olarak kaldığını fark ettim: Patriot Burst 960 GB ile SanDisk Ultra 3D 1 TB.

Bana ne önerirsiniz sayın forum üyeleri?

SanDisk Ultra biraz daha iyidir ama aralarında pek fark yok. Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz.

SanDisk Ultra 3D 1TB kullanıyorum bayağı iyi bir SSD. Öneririm.
Windows için kullanmayacağımı (sadece oyun depolaması ve yedekleme için) ve piyasayı da düşünürsek,

Sizce hangi ürün alınmalı?

PNY CS900 960 GB
ULTRA 3D SATA
870 EVO 500 GB
SanDisk Ultra biraz daha iyidir ama aralarında pek fark yok. Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz.
CS900 sizce uzun ömürlü olacak mıdır? Benim için uzun ömür çok önemli bir şey açıkçası.

Ayrıca Gaming Gecesi indirimlerinde Pny Cs900 oluyor mu? Bu konu hk. bilginiz var mı? Ona göre çok daha ucuza alabileceksem (ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorsanız) bekleyebilirim.
Sandisk Ultra 3D 1 TB aldım. Oyun depolaması için kullanacağım. Umarım uzun ömürlü olur.

Son düzenleme:
Windows için kullanmayacağımı (sadece oyun depolaması ve yedekleme için) ve piyasayı da düşünürsek,

Sizce hangi ürün alınmalı?

PNY CS900 960 GB.
Ultra 3D SATA.
870 EVO 500 GB.

CS900 sizce uzun ömürlü olacak mıdır? Benim için uzun ömür çok önemli bir şey açıkçası.

Ayrıca Gaming gecesi indirimlerinde PNY CS900 oluyor mu? Bu konu hk. Bilginiz var mı? Ona göre çok daha ucuza alabileceksem (ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorsanız) bekleyebilirim.
SanDisk Ultra 3D 1 TB aldım. Oyun depolaması için kullanacağım. Umarım uzun ömürlü olur.

Doğru seçim. Hayırlı olsun.

Ayrıca Gaming Gecesi indirimlerinde PNY CS900 oluyor mu? Bu konu hk. Bilginiz var mı? Ona göre çok daha ucuza alabileceksem (ve iyi bir ürün olduğunu düşünüyorsanız) bekleyebilirim.
SanDisk Ultra 3D 1 TB aldım. Oyun depolaması için kullanacağım. Umarım uzun ömürlü olur.
İyi tercih. DRAM bulunduruyor. Diğerlerinden daha uzun ömürlü olacaktır.

Doğru seçim. Hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. Sadece şunu merak ediyorum. Abra A5'te sata portunu kullandığımda kablonun bir kısmı dışarı sarkacak. Bunu bantlamam falan gerekir mi? Nasıl yapmam gerekir? Bunun için laptop içini çekip fotoğraf atmamı mı önerirsiniz?
İyi tercih. DRAM bulunduruyor. Diğerlerinden daha uzun ömürlü olacaktır.
Teşekkürler,

Saygılar.

Teşekkür ederim. Sadece şunu merak ediyorum. Abra A5'te SATA portunu kullandığımda kablonun bir kısmı dışarı sarkacak. Bunu bantlamam falan gerekir mi? Nasıl yapmam gerekir? Bunun için laptop içini çekip fotoğraf atmamı mı önerirsiniz?

Teşekkürler,

Saygılar.

Resmini atarsanız iyi olur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı