1 TB Seagate HDD taşınabilir yapma

Mehmet967

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, SSD alacağım için HDD belasından kurtuluyorum. 1 TB Seagate 7200 RPM HDD'im var. Çok fazla ses çıkarıyor. Cidden artık dayanamıyorum. Bunu sadece işim düştüğünde bilgisayara taksam olur mu? İlla güc alması lazım mı güç kaynağından yoksa normal USB bağlantı ile düzgün çalışır mı? Bu ürünü almak istiyorum. Kasamda USB 3.0 bağlantı var ama çok önemli değil.

Alfais Al-4536 2.5'' Inç SATA HDD Hard Disk USB Direkt Bağlama: Amazon.com.tr

Bu benim işimi görür mü sizce? Umarım düzgün anlatabilmişimdir.

Düzgün anlatabildin evet. Eğer öyle bir aparat varsa çalışması lazım, ancak daha önce deneyim etmiş biri anlatırsa daha iyi olur.

Dostum 2.5 ve 3.5 inçlik harddisklerin çektiği amper ve voltu farklı olur genellikle. Kutuları var satılıyor onlara bak. Usb 3.0 yanılmıyorsam 1 amper veriyor. 3.5 da daha fazla amper çektiği için çalıştırmaz gibi duruyor linkteki ürün.

Selamlar, SSD alacağım için HDD belasından kurtuluyorum. 1 TB Seagate 7200 RPM HDD'im var. Çok fazla ses çıkarıyor. Cidden artık dayanamıyorum. Bunu sadece işim düştüğünde bilgisayara taksam olur mu? İlla güc alması lazım mı güç kaynağından yoksa normal USB bağlantı ile düzgün çalışır mı? Bu ürünü almak istiyorum. Kasamda USB 3.0 bağlantı var ama çok önemli değil.

Alfais Al-4536 2.5'' Inç SATA HDD Hard Disk USB Direkt Bağlama: Amazon.com.tr

Bu benim işimi görür mü sizce? Umarım düzgün anlatabilmişimdir.

Linkte gösterdiğin aparat ı kullanıyorum harddiskim laptop çıkması WD Blue 500GB güzel bir de kasa aldım gerektiğinde USB ile PC'ye bağlayıp dosya yedeklemesi falan yapabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı