1 TB SSD önerisi

Üretici sayfası vb yerlerde bulamadım ama müşteri hizmetleri ile görüştüğümde tek M.2 slotu var olduğu bilgisini verdi yani hayır tek M.2 slotu var.
Tam bilgi bulamadım ben de, zaten takarken bakarsınız boş yuva varsa değerlendirirsiniz. Bazı masaüstü anakartlarda birden fazla M.2 yuvası bulunabiliyor. Bu yuvaların ya hepsi Gen4 oluyor ya da bir kısmı. Dizüstü bilgisayarlarda nasıl olduğu hakkında pek bilgim yok, ikinci bir yuva varsa ve bu yuva Gen3 olsa bile yukarıda önerdiğim Gen4 modeller yine de takılabilir ancak Gen3 hızlarında çalışır. Önerdiğim modellerde tercihte bulunabilirsiniz.

Tam bilgi bulamadım ben de, zaten takarken bakarsınız boş yuva varsa değerlendirirsiniz. Bazı masaüstü anakartlarda birden fazla M.2 yuvası bulunabiliyor. Bu yuvaların ya hepsi gen4 oluyor ya da bir kısmı. Dizüstü bilgisayarlarda nasıl olduğu hakkında pek bilgim yok, ikinci bir yuva varsa ve bu yuva gen3 olsa bile yukarıda önerdiğim gen4 modeller yine de takılabilir ancak gen3 hızlarında çalışır. Önerdiğim modellerde tercihte bulunabilirsiniz.

Biraz araştırma yaptığımda HP Victus model Gaming laptoplarda D-000xx seri (Intel işlemci) 2 M.2 yuvası.
S-000xx serisi (AMD işlemci) tek M.2 yuvası mevcut olduğunu öğrendim.

Tam bilgi bulamadım ben de, zaten takarken bakarsınız boş yuva varsa değerlendirirsiniz. Bazı masaüstü anakartlarda birden fazla M.2 yuvası bulunabiliyor. Bu yuvaların ya hepsi gen4 oluyor ya da bir kısmı. Dizüstü bilgisayarlarda nasıl olduğu hakkında pek bilgim yok, ikinci bir yuva varsa ve bu yuva gen3 olsa bile yukarıda önerdiğim gen4 modeller yine de takılabilir ancak gen3 hızlarında çalışır. Önerdiğim modellerde tercihte bulunabilirsiniz.

Verdiğiniz bilgi ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı