1 TB SSD önerisi

fs7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

1 TB SSD alacağım ama çok kararsızım, fiyat performans ürünleri tavsiye eder misiniz? Masaüstü bilgisayar için.

Crucial p3 plus 1tb 5000mb/3600mb.
QLC NAND'lı, DRAM'siz dandik bir SSD.
G2'de güzeldir ama 300 TL daha çıkarsa Exceria Plus daha iyi olur. Cruical P3 ve P3 Plus modellerine zinhar bulaşmayın.

QLC NAND'lı, DRAM'siz dandik bir SSD.
G2'de güzeldir ama 300 TL daha çıkarsa Exceria Plus daha iyi olur. Crucial P3 ve P3 Plus modellerine zinhar bulaşmayın.

Dandik değil. Alacağım zaman hep gözden geçirerek parçaları seçtim hatta seçtirttim.

Dandik değil. Alacağım zaman hep gözden geçirerek parçaları seçtim hatta seçtirttim.
Bayağı dandik. QLC NAND kullandığı için işletim sistemi kurulduğunda hızı yerle yeksan oluyor. Ayrıca DRAM'de yok ve yine işletim sistemi için elverişsiz bir durum DRAM eksikliği. Ayrıca dandik E21T var kontrolcü olarak. Aşağıdaki konuda açıklaması da var QLC, TLC gibi olayların.
Burada SATA hızına düşmüş ama flash bellek hızına bile düşebilir. :D

Bayağı dandik. QLC NAND kullandığı için işletim sistemi kurulduğunda hızı yerle yeksan oluyor. Ayrıca DRAM'de yok ve yine işletim sistemi için elverişsiz bir durum DRAM eksikliği. Ayrıca dandik E21T var kontrolcü olarak.
Burada SATA hızına düşmüş ama flash bellek hızına bile düşebilir. :D
Alttaki düz P3 yalnız.

Yeni konular

Geri
Yukarı