1 yıl dolapta bekleyecek ekipman önerisi

Bütçe
Toplam 3000

Sweatherx

Centipat
Daha fazla  
Seneye YKS'ye girecegim bu sene topluyorum ekipmanları dolara arttigi icin şu an gamakau MK61 aldım. Sırada mouse, mouse pad ve kulaklık var. Şu an kulaklık Razer Barracuda X, mouse Glorious Model D Wireless veya DeathAdder V2 Pro, mouse pad klasse 45x40 longteng, klasse 90×40 kanawaga bunlardan başka ekipman önerecek var mıdır ya da tercihler güzel mi?

Hocam kulaklık için SteelSeries Arctis 7 var. O da iyi gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye YKS'ye girecegim bu sene topluyorum ekipmanları dolara arttigi icin şu an gamakau MK61 aldım. Sırada mouse, mouse pad ve kulaklık var. Şu an kulaklık Razer Barracuda X, mouse Glorious Model D Wireless veya DeathAdder V2 Pro, mouse pad klasse 45x40 longteng, klasse 90×40 kanawaga bunlardan başka ekipman önerecek var mıdır ya da tercihler güzel mi?

RAMPAGE RM-K1 PULSAR USB 7.1 SURROUND+TİTREŞİM RGB IŞIK EFEKTLİ OYUNCU KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam kulaklık bütçenizi bilemem ama ben bunu kullanıyorum 4 aydır mikrofonuda 7.1IDE ses kaliteside çok güzel bütçeniz daha yüksekse başka öneride yapabilirim.

Güzel ürünler hocam model D Wireless alın ergoydu sanırım, Fury s Pro alın hocam.

Pek ilgilendiğim bir bütçe değil. @Liberte Sergen yardımcı olabilir belki.

Teşekkürler etiket için.

Geri
Yukarı