1 yıl kullanılmış GTX1660 alınır mı?

Deprection

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1660 OC ASUS TUF ekran kartı buldum ve satıcısı ile şu an Discord'dan FurMark testinde ekran kartı en fazla 65 dereceyi gördü. Termal macunu değiştirmiş 1 ay miningde kullanılmış. Hala garantisi var diyor ama termal macun kendi değiştirdiği için garanti dışında kalır diye düşünüyorum. Sizce alınır mı? Temiz gibi duruyor kart?

Arkadaşlar GTX 1660 OC ASUS TUF ekran kartı buldum ve satıcısı ile şu an Discord'dan FurMark testinde ekran kartı en fazla 65 dereceyi gördü. Termal macunu değiştirmiş 1 ay miningde kullanılmış. Hala garantisi var diyor ama termal macun kendi değiştirdiği için garanti dışında kalır diye düşünüyorum. Sizce alınır mı? Temiz gibi duruyor kart?
Garanti disi kalir kart bence almayin, o 1 ay mining yalanini tum Turkiye soyluyor suan. Muhtemelen miningden dolayi sogutma performansini yukseltmek icin termal macun yenilendi. Ben olsam almazdim. 200-300 daha verirdim icim rahat olurdu

Elden gidip alırken görürüm.Ama test yapma şansımız yok şöyle yok küçük kardeşi kızıyormuş bilgisayarı sattığı için o yüzden hani istediğiniz testi kendi evinizde de yapabilirsiniz.Hatta havale atarken isim soyisim yazıp ekran kartı aldım diyebilirsiniz.Hani bir sorun olursa filan diye dedi.Konunşamalarda duruyor zaten.

Elden gidip alırken görürüm.Ama test yapma şansımız yok şöyle yok küçük kardeşi kızıyormuş bilgisayarı sattığı için o yüzden hani istediğiniz testi kendi evinizde de yapabilirsiniz.Hatta havale atarken isim soyisim yazıp ekran kartı aldım diyebilirsiniz.Hani bir sorun olursa filan diye dedi.Konuşmalar da duruyor zaten.
O zaman bence alma. Bahane bunlar. Kart 1 aydan fazla kazım görmüştür.

Havele açıklamasına bir şey yazman herhangi bir kanıt değil.

Elden gidip alırken görürüm.Ama test yapma şansımız yok şöyle yok küçük kardeşi kızıyormuş bilgisayarı sattığı için o yüzden hani istediğiniz testi kendi evinizde de yapabilirsiniz.Hatta havale atarken isim soyisim yazıp ekran kartı aldım diyebilirsiniz.Hani bir sorun olursa filan diye dedi.Konunşamalarda duruyor zaten.
%100 bahane

Yeni konular

Geri
Yukarı