2-3 yıl kullanılmış GTX 1050 Ti alınır mı?

Lastere

Decapat
Daha fazla  
Kısa bir süre önce ekran kartım bozuldu ve şimdi 2. el 1050 Ti almak istiyorum fakat baktığımda hep 2-3 yıl kullanılmışları vardı. Yani alsam kaç yıl daha kullanılır? God of War tarzı oyunlar oynuyorum.

Kısa bir süre önce ekran kartım bozuldu ve şimdi 2. el 1050 Ti almak istiyorum fakat baktığımda hep 2-3 yıl kullanılmışları vardı. Yani alsam kaç yıl daha kullanılır? God of War tarzı oyunlar oynuyorum.

AAA oyunlar oynayacaksanız 2060 altına düşmemeniz lazım.

Hocam ben de 1050 Ti var ve God of War oynamak istiyorsanız size o ekran kartını önermem. Grafikleri çok fazla düşürdüm anca oynayabildim zevk alamadım. Sorunuza gelirsek teknoloji işi şans işidir. Net bir zaman vermek imkansız. Önerim biraz daha koyup RX 6500 XT almanız.

Fiyat nedir? 1050 Ti sizin için uygun olmaz BENCE. God of War gibi oyunlar istiyorsanız en azından RX570, RX580 seviyesine bakın.

Fiyatı 2000 TL ve daha önce RX470 vardı aldığıma pişman olmuştum 1 ay içinde bozuldu düşük ayarlarda 50 60 FPS alıyordu FPS sorunum yoktu ama çabuk bozuldu o yüzden AMD'nin RX modellerine pek güvenim kalmadı

Düşük ayarlar akıcı oynuyorum. Yükseğede bakayım dedim çok fark göremedim.

Düşük ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz

Geri
Yukarı