2-3 yıl kullanılmış GTX 1050 Ti alınır mı?

Fiyatı 2000 TL ve daha önce RX470 vardı aldığıma pişman olmuştum 1 ay içinde bozuldu düşük ayarlarda 50 60 FPS alıyordu FPS sorunum yoktu ama çabuk bozuldu o yüzden AMD'nin RX modellerine pek güvenim kalmadı.

Düşük ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz.

Bende 1050 2 GB var. Düşük ayarlar FSR açık 45-40 arası gidip geliyorum. Yüksek ayar takıntın yoksa 1050 Ti alabilirsin bence. Benimki de 2.el

Hocam yüksek ayarlarda akıcı oynamak 1050 Ti ile biraz zor. Bir de ikinci el.

Düşük ayarlar oynar.

Bende 1050 2 GB var. Düşük ayarlar FSR açık 45-40 arası gidip geliyorum. Yüksek ayar takıntın yoksa 1050 Ti alabilirsin bence. Benimki de 2.el

Düşük ayarlar oynar.

Hocam çok değiştirme şansı olmayabilir belki (tahminimce)ondan dolayı biraz daha ömrü yüksek bir kart alması daha iyi olur.

Hocam çok değiştirme şansı olmayabilir belki (tahminimce)ondan dolayı biraz daha ömrü yüksek bir kart alması daha iyi olur.

2000 TL'ye tabii daha iyi bir kart alınabilir. Ama 1050 Ti ile God of War oynanır.

Düşük ayarlar oynar.

Eskidende hep düşük ayarlarda oynardım yüksek ayar şart değil benim için önemli olan oynanış ve hikaye

Eskidende hep düşük ayarlarda oynardım yüksek ayar şart değil benim için önemli olan oynanış ve hikaye.

Reis bende aynı kafadayım. Ben şahsen yüksekle düşük arasında çok fark görmedim God of War da.

Çok pahalı GTX1060 6 GB bulunur o fiyata AMD isterseniz RX590 bulunur.

Hocam RX 590 çok ısınmaz mı?

Ama asıl sorumun cevabını alamadım asıl sorum 2. el 3 yıl kullanılmış 1050 Ti'ın kaç yıl daha ömrü olur

Yeni konular

Geri
Yukarı