1 yıl önce bugün, 34 Türk askeri şehit oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah rahmet eylesin. Mekanlarının cennet olduğundan eminim zaten. Bizim için hayatlarını feda eden askerlerimiz ne kadar çabuk unutuluyor be. Bugünün gündeminin bu olması gerekirken saçma sapan şeyler olduğu için üzülüyorum. Ailelerine Allah sabır versin.

HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAKSINIZ.

Bu vahim olaydan sekiz gün sonra Rusya, T.C. Kabinesini bekletmişti.

Medya unutturmakta muhteşem bir iş çıkardı. Ne hâle geldik biz böyle.

Terör örgütlerinin sempatizanlığını ve uzantılığını yapan Vatan hainleri utansın hocam. Orduma satılmış diyenler utansın hocam. Biz yine de mehmetçiğimizin yanındayız.

Şehitler ölmez, Vatan bölünmez!

Allah rahmet eylesin.

Linc yiyecegim ama bu devlet için olmeye degmez.

Devletin değil milletin ordusudur. Şu an rahat bir şekilde foruma yazı yazabiliyorsak TSK sayesindedir. 28 şubat sürecine bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.
Bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devletin değil milletin ordusudur. Şu an rahat bir şekilde foruma yazı yazabiliyorsak TSK sayesindedir. 28 şubat sürecine bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.
Bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de bunu diyorum ya iste. Biz, olenlerin cani kadar kiymetli degiliz. Kimse degil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı