1 yılda YKS sayısalda 130 bin sıralama yapılır mı?

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat sakinleri.
11. sınıf öğrencisiyim alanın sayısalım. Şu an YKS'ye dair pek bir şey yapmadım sadece TYT'den birkaç konuyu bitirdim.
Amacım YKS de 130 gibi bir sırlama hala nereden baksanız 14 ayın var geç mi kaldım çalışmaktan için yoksa hala mümkün mü?
İçimde yapamayacakmışım gibi bir his var. Dershaneye gidiyorum şu an ama 12 de bırakmayı düşünüyorum. Hem verimsiz hem yorucu ayrıcalık artan dershane fiyatı da cabası bu yıl 5K verdiğim yer 15k olmuş. Günlük ne kadar çalışmam gerek 130 bin için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hedefi niye düşük tutuyorsunuz ki? Bence 14 ayda çok rahat yaparsınız. Yazın günde 4-5 saat çalışarak programınızı oturtturursunuz ardından sene içinde yavaş yavaş 6-7 saatleri bulur. Dershane mevzusu artık eskidendi artık Youtube var. 11 ve 12. sınıfta biraz da dersleri zorlayın oradan güzel bir diploma notu elde etmeye bakın. Bence varsa Rehberlik öğretmeninize danışın, o daha profesyonel destek çıkabilir.

Hedefi niye düşük tutuyorsunuz ki? Bence 14 ayda çok rahat yaparsınız. Yazın günde 4-5 saat çalışarak programınızı oturtturursunuz ardından sene içinde yavaş yavaş 6-7 saatleri bulur. Dershane mevzusu artık eskidendi artık YouTube var. 11 ve 12. sınıfta biraz da dersleri zorlayın oradan güzel bir diploma notu elde etmeye bakın. Bence varsa Rehberlik öğretmeninize danışın, o daha profesyonel destek çıkabilir.

Evet rehberlik öğretmenim var. Hedefim 130k çünkü istediğim üniversite 130k ile alıyor.

Merhaba sayın Technopat sakinleri.
11. sınıf öğrencisiyim alanın sayısalım. Şu an YKS'ye dair pek bir şey yapmadım sadece TYT'den birkaç konuyu bitirdim.
Amacım YKS de 130 gibi bir sırlama hala nereden baksanız 14 ayın var geç mi kaldım çalışmaktan için yoksa hala mümkün mü?
İçimde yapamayacakmışım gibi bir his var. Dershaneye gidiyorum şu an ama 12 de bırakmayı düşünüyorum. Hem verimsiz hem yorucu ayrıcalık artan dershane fiyatı da cabası bu yıl 5K verdiğim yer 15k olmuş. Günlük ne kadar çalışmam gerek 130 bin için?

Bende 11.sınıfım hiç senin kadar telaş etmiyorum. Yazın 3 ayın 1. ayında 11.sınıf konularını tekrar edeceğim diğer ay TYT'yi bitiricem 3. ayda keyfime falan bakarım, oyun oynarım diye düşünmüştüm. Sen de biraz rahatla bence 11.sınıf konularını tekrar et vs. şimdilik.

Geri
Yukarı