1 yıllık TurkNet deneyimim

Türkiye'deki internet altyapısı konusunda ki en büyük isteğim, TurkNet'in GigaFiber altyapısını olabildiğince çok kişiyle buluşturması, yoksa biz bu malum firmanın şerefsizlikleriyle daha çok uğraşırız.

Bende Millenicom kullanıyorum sorun falan yok şu an ama arada CAT6 olmasına rağmen kopuyordu saha dolabıyla ilgilenen abiyi aradım geldi sorunumu çözdü.

Bu şekilde düşünmeniz bizi nasıl mutlu ve onore etti 😇 Çok teşekkür ederiz. Sizin için yapabileceğim bir şey var mı?
Maalesef iptal talebini yolladım.

Sorun yaşamıyorsan başına iş alma bence.
Güncelleme: TurkNet'den şaşmayın arkadaşlar onlar gibi ilgilenen yok daha başvuru aşamasında canımdan bezdirdi beni malum firma iptal dilekçesini geri çektim. Hız konusunda TurkNet'in bana bir çözüm bulacağına inanıyorum gerçekten çok ilgili bir firma şerefsizlere para vereceğime kopsun da size gitsin daha iyi helal hoş olsun.
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
TurkNet tarafından arandığımda açamadım telefonu teşekkür edemedim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim cidden değerinizi anladım umarım Türkiye'de çok daha büyük yerlere gelirsiniz.
Bu şekilde düşünmeniz bizi nasıl mutlu ve onore etti 😇 Çok teşekkür ederiz. Sizin için yapabileceğim bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı