10.000-13.000 TL Laptop önerisi

TackleBarry

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle masaüstü toplamalısın yazmayın arkadaşlar lütfen. Çünkü ben de biliyorum çok daha güçlü bir sistem toplayabileceğimi fakat yurt dışında okuyorum bilgisayarı sürekli taşımam lazım ve altımda bir canavar istiyorum.

Önümüzdeki 1 hafta içinde satın alacağım eğer Gamescom'da veya Computex 2017 de tanıtılan yakın zamanda çıkacak laptoplarla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım varsa onlardan da beklemem gerektiğine dayalı bir tavsiye istiyorum.

Bilgisayarı %18 KDV indiriminde alacağım arkadaşlar bu yüzden 15.000 liraya kadar Hepsiburada veya Vatan Bilgisayar'dan tavsiye verebilirsiniz.

Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster T7 V12.1 seçip özelleştirebilirsiniz. Gayet başarılı bir ürün gtx 1070 e sahip ve İ7 7700K işlemciye sahip g-sync ekranlı bir gamebook

Sadece oyun amaçlı mı kullanılacak?

%90 oyun için evet hocam kilosu önemli değildir.

Monster T7 V12.1 seçip özelleştirebilirsiniz. Gayet başarılı bir ürün gtx 1070 e sahip ve İ7 7700K işlemciye sahip g-sync ekranlı bir gamebook

Monster alan 3 arkadaşımın sikayetlerinden sonra Monster'ın yanına bile yaklaşmak istemiyorum hocam ya Monster dışı model önerirseniz sevinirim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı