10.000-13.000 TL Laptop önerisi

Tahmin ediyorum, kim olsa aynı şekilde hissederdi. Hepsiburada gibi büyük firmaların hele de kendi sattıkları ürünlerde bu şekilde hatalar yapmaması gerekir. Bu arada şu MAX-Q'lu ürünü biraz daha değerlendir bence fiyat, tasarım, performans olarak çok iyi bir yerde duruyor. :)

Suan aklımda sadece 2 si var zaten kafamda 4.5 kiloda 1080 taşımak yerine neden 2.5 kilosu tasarımı harika bisey varken onu almıyım ki diyorum tek dez avantaji 15.6 inc oluşu diğer herşey harika

Açıkçası 15.6'' ile 17.3'' arasında çok ciddi farklar yok. Touchpad ve numeric keypad bir tuşla değişiyor. Çok hafif, performanslı... :) Bu arada KDV indirimi sabah 6'ya kadar geçerliymiş, öyle bir sıkıntı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Açıkçası 15.6'' ile 17.3'' arasında çok ciddi farklar yok. Touchpad ve numeric keybad bir tuşla değişiyor. Çok hafif, performanslı... :) Bu arada KDV indirimi sabah 6'ya kadar geçerliymiş, öyle bir sıkıntı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok havalı bir cihaz suan aklımı çeldin gerçekten bunu almayı düşünüyorum alır almaz incelememi bu konuda paylaşırım yardımların için çok teşekkür ederim sana 2 konumdada.

Umarım sahiden görüldüğü gibi güzel çıkar. Olmadı yasal olarak 2 hafta içinde iade hakkın da var, beğenmezsen Hepsiburada'da KDV indirimi beklersin.

Umarım sahiden görüldüğü gibi güzel çıkar. Olmadı yasal olarak 2 hafta içinde iade hakkın da var, beğenmezsen Hepsiburada'da KDV indirimi beklersin.

Aynen bende öyle yapmayı düsünüyorum tam üstüne bastın ekran küçük gelirsede monitör bağlarım diyordum.

Gerçekten çok havalı bir cihaz suan aklımı çeldin gerçekten bunu almayı düşünüyorum alır almaz incelememi bu konuda paylaşırım yardımların için çok teşekkür ederim sana 2 konumdada.
Dostum eğer bulunduğun şehirde büyük bir vatan varsa kesinlikle gidip bakmanı öneririm çoğu pahalı cihazlar mağazalara geldi açılmış bir şekilde sergileniyor büyük mağazalarda. Asusda mesela Ethernet kablosu yok sade wifi kullanıcaksın.

Dostum eğer bulunduğun şehirde büyük bir vatan varsa kesinlikle gidip bakmanı öneririm çoğu pahalı cihazlar mağazalara geldi açılmış bir şekilde sergileniyor büyük mağazalarda. Asusda mesela Ethernet kablosu yok sade wifi kullanıcaksın.

Malesef Denizli vatan da sadece 1 tane msi bilgisayar sergiliyorlar 10.000 liralık gerisi hep alt seri

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı