10.000-13.000 TL Laptop önerisi

Asus olan iyi duruyor sahiden. Enteresan da bir soğutma sistemi var sıvı soğutmaya benzer.

Asus Zephyrus u önerirmisiniz acaba?

O fiyatta maalesef GTX 1070 ve 1080 var. GTX 1060'lı model bile 10000 TL.

Asus Zephyrus u önerirmisiniz acaba?

GT75VR ımı önerirsiniz Asus Zephyrus umu acaba 2 si arasında kalmıştım en son

Max-Q ile çıkan ürünler çok yeni hatta benim gördüğüm ilk ürün. Nvidia'nın yeni teknolojisi. Bir video buldum, bir göz at istersen. Görsel olarak da çok iyi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max-Q ile çıkan ürünler çok yeni hatta benim gördüğüm ilk ürün. Nvidia'nın yeni teknolojisi. Bir video buldum, bir göz at istersen. Görsel olarak da çok iyi duruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim ama 15.6 inc olması düşündürüyor beni

Tahmin ediyorum, kim olsa aynı şekilde hissederdi. Hepsiburada gibi büyük firmaların hele de kendi sattıkları ürünlerde bu şekilde hatalar yapmaması gerekir. Bu arada şu MAX-Q'lu ürünü biraz daha değerlendir bence fiyat, tasarım, performans olarak çok iyi bir yerde duruyor. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı